Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
24 lut

Luna Play

Moje wakacje zbliżają się wielkimi krokami i przyszedł czas by kompletować walizkę. Pośród oczywistych produktów kosmetycznych, takich jak filtry, żele i szampony, tegoroczny bagaż wzbogaci się o jeszcze jedną, małą, niezajmującą dużo miejsca szczotkę, która jest zupełną nowością w zespole Foreo Luna. Pomimo małego rozmiaru, wodoodporna szczoteczka do twarzy Luna play ma dawać ogromne rezultaty pielęgnacyjne. Urządzenie wielkości francuskiego makaronika stanowi uroczą i bardziej przystępną cenowo alternatywę dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę pielęgnacyjną z oczyszczaniem za pomocą technologii T-Sonic.

Luna-Play4

Wyjazd to nie jedyny powód prezentacji na blogu tej szczotki. Drugim, niemniej istotnym, jest obecność promocji, która trwa aktualnie w perfumerii Douglas i pozwala upolować ją w cenie 99zł (zamiast standardowej 169zł). Ale o co dokładnie chodzi w tej nowej, malutkiej Luna Play? Już wyjaśniam. Przez 6 tygodni stosowania  (Luna play zapewnia do 100 zastosowań; co istotne urządzenie jest nieładowalne), szczoteczka wprowadzić ma w świat unikalnego oczyszczania za pomocą szczoteczek z linii Luna, zapewniając łagodne, a zarazem głębokie oczyszczanie twarzy. Pulsacje T-Sonic przenoszone są na miękkie, silikonowe wypustki, które łagodnie usuwają martwy naskórek oraz odblokowują pory z pozostałości makijażu oraz wszelkie zanieczyszczenia i sebum. Martwy naskórek zostaje usunięty, przez co widoczność porów jest zmniejszona, a skóra bardziej podatna na wchłanianie zaaplikowanych kosmetyków pielęgnacyjnych. Cera ma być zdecydowanie i widocznie oczyszczona, dzięki czemu nabierać zdrowego wyglądu i blasku. 2-strefowa powierzchnia szczoteczki Luna play posiada cieńsze wypustki, które są przeznaczone do łagodnego oczyszczania oraz większych powierzchni, jak na przykład policzki, oraz grubsze wypustki umieszczone w górnej części, idealne do precyzyjnego i dogłębnego oczyszczania obszarów takich jak strefa T. Zalecane jest stosowanie szczotki przez 1 minutę rano i wieczorem. Pierwszy krok to usunięcie makijażu, dalej nałożenie produktu oczyszczającego na szczoteczkę lub na wilgotną cerę. Następnie oczyszczanie właściwe z użyciem Luna play: oczyszczaj policzek oraz podbródek wykonując koliste ruchy, następnie powtórz krok na drugiej stronie twarzy; począwszy od środka czoła, delikatnie przesuwaj szczoteczką do zewnętrznych jego partii i oczyszczaj nos z jednej strony, delikatnie przesuwając szczoteczką z góry na dół. Przejdź do drugiej partii nosa. Delikatnie oczyszczaj dolne okolice oczu stosując ruchy wyciągające. Na samo zakończenie rytuału należy spłukać wszystko obficie wodą i osuszyć twarz. Należy pamiętać o dokładnym umyciu szczotki – najlepiej za pomocą mydła i wody. Do czyszczenia unikać natomiast należy  produktów zawierających alkohol, benzynę lub aceton, ponieważ mogą podrażnić skórę. Należy także unikać korzystania z preparatów do oczyszczania twarzy na bazie glinki, krzemu lub o ziarnistej strukturze, tak i jak peelingów, ponieważ mogą doprowadzić do uszkodzenia delikatnych silikonowych wypustek szczoteczki.

Luna-Play5
Luna Play występuje w siedmiu barwnych wersjach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się na kolor mint i właśnie taki widzicie na zdjęciach we wpisie. Jestem strasznie ciekawa jak Luna play sprawdzi się na mojej skórze i czy po tych kilku tygodniach zdecyduję się na klasyczną, ładowalną wersję. Jestem nastawiona bardzo optymistycznie, bo wszelkie recenzje dotyczące Foreo Luna były zdecydowanie obfitujące w pozytywy. A jak jest u Was? Korzystacie z Foreo Luna? Zdecydowalibyście się na  taki “wprowadzający” gadżet?
luna_play_color_range_asset
Luna-PlayLuna-Play7

Luna-Play8

Obsession