Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 mar

Kredki Marc Jacobs Beauty

Ponad dwa tygodnie bez makijażu sprawia, że po powrocie z wakacji (klik) z prawdziwą przyjemnością sięgnęłam do mojej kolorowej kosmetyczki. W ramach małego szaleństwa chwyciłam nowości czyli żelowe kredki Marc Jacobs Beauty. Postawiłam na szalony, wesoły i mocno wiosenny kolor czyli burgund zmieszany z winem i różem, efektem czego wyszedł makijaż jaki widzicie poniżej. I choć z zasady kredki służą do wykonywania kreski, ja tą, umieszczoną na górnej powiece mocno roztarłam pędzelkiem. Makijaż z użyciem matowej, żelowej kredki (Fine)wine nosił się komfortowo i bez uszczerbku przez cały dzień. Te kredki są po prostu nie do zdarcia!

Fineliner5
Przy okazji postanowiłam zbiorczo pokazać jakie rozwiązania w postaci kredek marka Marc Jacobs Beauty posiada w swojej ofercie. A jest tego całkiem sporo, we wpisie prezentuję zaledwie kolorystyczną namiastkę tego co możecie pooglądać w perfumerii Sephora, która ma wyłączność na produkty marki. Żelowe kredki do powiek występują w dwóch odsłonach: klasycznej Marc Jacobs Beauty Highliner (cena 95zł) oraz nowej, matowej – Matte Highliner (cena 89zł). Żelowa, wodoodporna formuła umożliwia zastosowanie bogatych pigmentów zapewniających intensywny kolor i niezwykle delikatną aplikację. Po zastygnięciu nie rozmazuje się dzięki czemu jest trwała i jednakowo intensywna przez długie godziny. Wersja Highliner występuje w aż szesnastu odcieniach kolorystycznych, przy czym sama posiadam klasyczną, intensywną w pigmentacji czerń Blacquer, natomiast matowych odcieni w palecie znajdziecie dwanaście a u mnie trzy: wspomniane wino o nazwie (Fine)wine, piękną czekoladę (Brown)ie oraz elektryzujący i szalony Out of the Blue. Kredki wykręcane są automatycznie przy czym dodatkowo zaopatrzono je w temperówki dzięki czemu rysik zawsze może być cienki i precyzyjny. W ofercie kredek do oczu znajdziemy także niezwykle precyzyjne, o ultra cieniutkim rysiku kredki Fineliner (cena 109zł). Biały odcień (Big)eyes! aplikowany w wewnętrznym kąciku oka rozświetla spojrzenie a czarny odcień Blacquer aplikowany u nasady powiększa spojrzenie i tworzy złudzenie grubszych rzęs. Żelowa formuła i ultra cienka końcówka umożliwiają łatwą i precyzyjną aplikację o długotrwałym efekcie.

Fineliner8Fineliner6zKredki do oczu nie kończą asortymentu marki Marc Jacobs Beauty. Na półkach znajdziecie również (P)outliner (cena 92/97zł) czyli rewolucyjne kredki do ust, w siedmiu fantastycznych kolorach. Kredka doskonale zaznacza kształt ust i rysuje ich kontur przed aplikacją szminki. Dzięki wysokiej pigmentacji i wodoodpornej formule zapewnia długotrwały efekt szminki na ustach. Kolor który widzicie poniżej to przepiękny i bogaty śliwkowyo-burgundowy Currant Mood.
Fineliner00Fineliner7Fineliner6

Obsession