Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 wrz

Daisy Ever So Fresh marki Marc Jacobs

Wiosna i lato to czas, gdy ciężkie zapachy przepełnione akordami piżma, nut drzewnych, ambry czy korzennych przypraw zamieniamy na lżejsze kompozycje. Doskonale sprawdzą się wtedy soczyste owoce. Dodają mieszankom bardzo świeżego i energetycznego charakteru, zapewniając orzeźwienie na cały dzień.

Do owocowo-kwiatowej rodziny Daisy dołącza nowy zapach – Daisy Ever So Fresh, cytrusowa odsłona perfum. Pierwsze skrzypce grają w nich bowiem orzeźwiające i przeplatające się esencje mandarynki, mango i ananasa. W jego sercu wybijają akordy wody różanej i kwiatu pomarańczy, a całą tą energetyczną mieszankę zamykają ciepłe nuty drewna kaszmirowego, które pobudzają woń przez cały dzień.

Woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh powstała nawiązując na legendę Daisy z roku 2011 i przede wszystkim woda miała zapewnić uczucie świeżości w upalne lato. Zapach pełny ananasa i mango w mgnieniu oka dodaje energii. Wieczorem za to, na imprezie albo kulturalnych wydarzeniach, kobiecą siłę wzbogacą nuty serca z kwiatem pomarańczy i kaszmirowe drzewo w podstawie. Otocz się zapachem świeżości i lekkości podczas swoich wakacji z wodą perfumowaną Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. W wakacyjnych wspomnieniach pozostania połączona w zabawą, ciepłem i beztroskim wolnym.

Perfumy dostępne są w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl.

Obsession