Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
14 lis

Marc Jacobs Perfect Intense

Bogaty, złoty, kuszący zapach, który afirmuje zdecydowane wyrażanie siebie. Podobnie jak oryginalny zapach, który pojawił się na rynku we wrześniu 2020 roku, Perfect Intense również inspirowany jest osobistą mantrą Marca Jacobsa: “Jestem doskonały taki, jaki jestem“. Symbolizuje ją słowo “Perfect“, wytatuowane na jego nadgarstku. Jak sama nazwa damskiej wody perfumowanej Marc Jacobs Perfect Intense wskazuje, po otwarciu jej flakonu czeka na Ciebie perfekcyjne olfaktoryczne doznanie. Orientalno-kwiatowa kompozycja to bardziej intensywna i odważna wersja popularnych perfum Marc Jacobs Perfect, która pojawiła się na rynku w 2021 roku.

Autorką zapachu, przeznaczonego do stosowania w ciągu dnia i podczas wielkich wieczornych wyjść, jest utalentowana perfumiarka Domitille Michalon Bertier. Miłośniczki projektów Marc Jacobs z pewnością zachwyci również flakon z zatyczką zdobioną dziesięcioma przedmiotami związanymi z twórczością marki.

Nuty głowy Perfect Intense otulą Cię kwiatowym welonem, utkanym z akordów narcyza i kwitnącego nocą jaśminu. Serce kompozycji wypełniają nuty migdałów, a jej bazę tworzy ciepłe drzewo sandałowe. Odkryj swoją kobiecość na nowo z wodą perfumowaną Marc Jacobs Perfect Intense.

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Obsession