Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 paź

My Burberry Blush Eau de Parfum

Burberry przedstawia nową, kwiatowo-owocową odsłonę słynnej już kompozycji My Burberry, iskrzącą i niezwykle kobiecą czyli My Burberry Blush Eau de Parfum. Powstała ona w wyniku inspiracji londyńskim ogrodem oświetlonym pierwszymi promieniami słońca budzącymi do życia kwiatowe pąki. My Burberry Blush wnosi do kolekcji zapachowej My Burberry świeżość, jasność, lekkość i energię. Nuta głowy to granat i cytryna, nuta serca: geranium, jabłko, płatki róży natomiast nuta bazy to jaśmin, wisteria. Kompozycja jest delikatna i świetnie nadaje się jako niezobowiązujący wybór na co dzień.

Kompozycja została stworzona, podobnie jak poprzednie edycje, przez Francisa Kurkdjian we współpracy z dyrektorem artystycznym marki Burberry – Christopherem Bailey. Różowy flakon doskonale oddaje charakter zamkniętej w nim, niezwykle kobiecej kompozycji. Detale zdobiące flakon bezpośrednio nawiązują do modowych korzeni marki – kościany korek inspirowany guzikami słynnego trencza Burberry oraz ręcznie wiązana wokół korka wstążka z różowej gabardyny, materiału wynalezionego przez Thomasa Burberry ponad 100 lat temu.

Lily James została ambasadorką i twarzą kampanii nowego zapachu od Burberry – My Burberry Blush. Za obiektywem sesji stanął oczywiście ulubiony fotograf tej brytyjskiej marki – Mario Testino. Piękna, młoda a także bardzo utalentowana aktorka miała już okazję pozować do wcześniejszej kampanii Burberry promującej zapach My Burberry Black-klik.

Kampania Mario Testino to subtelne studyjne portrety Lily na różanym tle, dopełnione przez ikoniczny trencz również w pastelowej tonacji, akcentują kwiatowe nuty ukryte we flakoniku oraz subtelnie kobiecy charakter zapachu. Sesję zdjęciową dopełnia poetycki spot zatytułowany London at First Light.Woda perfumowana My Burberry Blush jest delikatna, kobieca i przeplata się ze słodkością granatu i wisterii oraz lekkością jaśminu. Z czasem, ten różowy zapach staje się bardziej tajemniczy – na pierwszy plan wysuwa się geranium i delikatna woń płatków róży. To zapach, który rzeczywiście kojarzy się z różowym odcieniem – lekkość, zwiewność i słodycz, którą czujemy od pierwszej chwili z pewnością otuli nas i umili słotne i jesienne dni.

Obsession