Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 paź

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder

Nowość, którą prezentuje marka Clinique to zupełna innowacja, na pewno dla mnie ponieważ nigdy wcześniej nie miałam okazji poznać kosmetyku równie podobnego do Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder. Marka zainspirowała się tikiem prosto z pokazów mody. Aby stworzyć niepowtarzalne, przypominające aksamit matowe wykończenie ust, wizażyści często nakładają na szminkę prasowany puder. Inspirowany tym trendem puder do ust Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder to solidny zastrzyk matowego, aksamitnego koloru oraz ciekawej tekstury. Wysoko nasycony, kremowy pigment gładko rozprowadza się na skórze przyjmując postać lekkiego pudru zdobiącego usta żywym, przyciągającym spojrzenia odcieniem. Aplikator zakończony gąbeczką umożliwia regulację intensywności barwy, a niepowtarzalna tekstura zapewnia nieskazitelne i długotrwałe wykończenie.

Puder do ust Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder to solidny zastrzyk matowego, aksamitnego koloru oraz ciekawej tekstury.

 

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder to aż osiem kolorowych sztyftów (w cenie 99zł każdy). Przekręć aplikator i nałóż puder bezpośrednio na usta lub, dla zapewnienia sobie maksimum komfortu, na balsam do ust. Wymień aplikator i przekręć go ponownie, by nałożyć na gąbkę większą ilość koloru. Rozprowadź go na skórze, jeśli marzysz o delikatnym zaakcentowaniu ust natomiast jeśli wolisz intensywną, wyrazistą stylizację nałóż kolejne warstwy. Puder daje ekstremalny mat więc wersja bez balsamu nawilżającego nie sprawdzi się każdemu. Pewnym jest, że w każdym z wariantów trzeba zadbać o dobrą pielęgnację, najlepiej poprzez wykonanie delikatnego peelingu, tak by puder nie uwydatnił suchych skórek. Po nałożeniu szybko zmienia się w zupełny mat i jest wyczuwalny zdecydowany pudrowy efekt ust. Trwałość jest nie do poważenia, nałożony z samego rana przetrwa długie godziny z jedzeniem i piciem.

Moje kolory Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder to zgaszana czerwień 03 Crimson Pop, brązowy nudziak 01 Dune Pop oraz soczysta, nieco chłodna fuksja z numerkiem 06 Fuschia Pop, która jest moim zdecydowanym faworytem.

Obsession