Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 mar

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20

Że uwielbiam testować kolorowe nowości, w tym podkłady to chyba jasne i widać choćby po częstotliwości ostatnich publikacji. Even Better Clinical Serum Foundation to kolejny tego typu produkt, który miałam przyjemność przetestować. Even Better Clinical™ Serum Foundation to podkład udoskonalający skórę o wielotorowym działaniu. Formuła zawierająca trzy technologie serum w widoczny sposób redukuje przebarwienia, rozjaśnia, nawilża skórę i wyrównuje jej koloryt. Już po kilku tygodniach skóra ma jednolity odcień, jest promienna i gładsza nawet po zmyciu makijażu.

Zatrzymajmy się na stronie wizualnej. Lubię proste rozwiązania, kształty. Ta szklana buteleczka jest przeurocza. Kulisto – stożkowy kształt zakończony jest tu higieniczną pompką a sama kompozycja wygląda na toaletce przeuroczo. Co wewnątrz? Same cudeńka! Beztłuszczowa, wodoodporna formuła stanowi cenne uzupełnienie codziennej pielęgnacji, dzięki czemu cera staje się o 56% bardziej nawilżona. Dodatkowo,  mieszanka fizycznych filtrów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum SPF 25 zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV i powstawaniem przebarwień.   

Podkład zawiera trzy technologie serum, więc nie tylko maskuje niedoskonałości, lecz także stanowi cenne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Udoskonala skórę, nawilża oraz wygładza jej strukturę. Technologia zawarta w podkładzie wyrównująca koloryt i przebarwienia: zawiera trzy pochodne witaminy C i UP302. Witamina C pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, poprawić nierównomierny koloryt skóry i przywrócić jej blask. Została opracowana przez ekspertów przy użyciu trzech pochodnych witaminy C: glukozydu askorbylu, fosforanu magnezowego askorbylu i tetraizopal-mitynianu askorbylu, z których każdy posiada inną różnej masę cząsteczkową. UP302 to molekuła rozjaśniająca, inspirowana rośliną Dianella Ensifolia. Pomaga ujednolicić koloryt skóry i zredukować przebarwienia, w tym plamy starcze i potrądzikowe. Mamy tu także technologię wspomagającą nawilżenie i barierę wilgoci: zawiera hialuronian sodu, cholesterol, kofeinę i witaminę E. Hialuronian sodu jest humektantem, który zapewnia skórze natychmiastowe nawilżenie, natomiast kofeina pomaga poprawić ogólny poziom jej nawilżenia sprawiając, że staje się jędrna i elastyczna. Cholesterol i witamina E pomagają odżywić skórę, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie. Technologia wygładzania i rozświetlania: zawiera kwas salicylowy. Kwas salicylowy wspomaga złuszczanie naskórka, dzięki czemu wygładza, regeneruje i rozjaśnia skórę.  Formuła zawiera mieszankę fizycznych filtrów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum SPF 20 (stosunek UVB do UVA 3:1). Chronią one skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV i powstawaniem przebarwień.

Mam skórę suchą w kierunku normalej. Even Better Clinical™ Serum Foundation to podkład idealny na co dzień, który daje naturalny efekt rozświetlenia. Jest bardzo lekki i komfortowy podczas noszenia. Ma raczej średnie krycie, więc nie zakryje dużych niedoskonałości. Cera po jego użyciu jest wygładzona i ujednolicona i wygląda bardzo naturalnie. Podkład daje średnie krycie, które można budować. Jak na podkład nawilżający ma zaskakująco dobrą trwałość.

Obsession