Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 mar

Givenchy Prisme Libre Skin-Caring Glow

Prisme Libre Skin-Caring Glow to najnowszy podkład marki Givenchy, który przenosi makijaż na nowy poziom dzięki formule zawierającej aż 90% składników pielęgnacyjnych. Ten hybrydowy podkład nadaje skórze transparentne i rozświetlone wykończenie, jednocześnie działając nawilżająco i poprawiając kondycję skóry. Nowatorska formuła, która łączy w sobie to, co najlepsze w makijażu i pielęgnacji skóry, aby zwiększyć promienność i pozwolić skórze oddychać. To podkład lekki, idealny na nadchodzącą wiosnę i lato.

Prisme Libre Skin-Caring Glow jest dostępny w palecie dziewiętnastu odcieni – ciepłych, chłodnych i neutralnych. Produkt nie może być prostszy w użyciu – można go nakładać opuszkami palców lub gąbeczką aby uzyskać lekkie i przejrzyste wykończenie lub za pomocą pędzla, aby ukryć niedoskonałości lub uzyskać większe krycie. Niezależnie od techniki nakładania uzyskasz lekkie do średniego krycia. Podkład został tak zaprojektowany, aby pasował do odcieni pudru Prisme Libre i mógł być używany razem. Po nałożeniu podkładu puder pozwala uzyskać idealnie wymodelowany i rozświetlony efekt, dodatkowo matując strefę T.

Podstawowy składnik aktywny formuły, Advanced Glow ComplexTM, łączy składniki rozświetlające i nawilżające, takie jak ekstrakt z nasturcji i glicerynę. Rozwiązanie zapewniające intensywne, 24-godzinne nawilżenie od momentu aplikacji i zauważalną poprawę nawilżenia skóry w czasie: +25% w cztery tygodnie, o 10% poprawia się również jędrność skóry. Cztery pigmenty zawarte w Prisme Libre Skin-Caring Glow pomagają korygować nierównomierną pigmentację, ukryć drobne niedoskonałości, zmniejszają optycznie pory i dodają skórze miękkości. Podczas stosowania podkładu, kondycja skóry się poprawia, po czterech tygodniach widoczność porów zmniejsza się o 19%, a niedoskonałości koloru są o 13%.

Formuła podkładu zawiera rekordową ilość składników pielęgnacyjnych – 90% i zawiera nie mniej niż 97% składników pochodzenia naturalnego. W 89% ulega biodegradacji. Wyśmienita, wtapiająca się w skórę hybrydowa konsystencja Prisme Libre Skin-Caring Glow, składa się w ponad połowie z wody. Podkład jest łatwy do nałożenia i uzyskania pożądanego efektu krycia. Niezwykle komfortowy w noszeniu, działa jednocześnie na trzech głównych frontach pielęgnacji skóry: wzmacnia blask cery oraz poprawia nawilżenie i wraz z upływem czasu ogólną kondycję skóry, jednocześnie pozwalając jej oddychać. Zaraz po nałożeniu uzyskujemy mokry efekt na skórze. Wystarczy poczekać chwile by formuła zamieniła się w gładką i satynową. Po nałożeniu daje efekt blasku utrzymujący się wiele godzin. Ale to nie wszystko – wzbogacony o aktywne składniki pielęgnacyjne, dzień po dniu odsłania naturalny blask skóry.

Obsession