Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
17 paź

Guerlain Terracotta Summer Collection

Lato niestety już za nami. Ubolewam nad tym bo bardzo lubię ciepłe miesiące, długie i leniwe wygrzewanie na plaży, promyki słońca i lazur wody. By odbyć mentalną podróżą do najmilszych wspomnień ciepłego lata postanowiłam pokazać na blogu mój wakacyjny nabytek. A że wart jest pokazania to szybko nadrabiam braki. Puder Terracotta niejednokrotnie gościł na łamach strony, ale tym razem to zupełna innowacja ponieważ po raz pierwszy ten legendarny puder mamy w wersji wodoodpornej – niezbędnej, aby zachować nieskazitelną cerę nad morzem, na pokładzie statku, na leżaku przy basenie, albo po prostu na co dzień gdy stawiamy na produkty trwałe i wodoodporne. Jego formuła, wzbogacona specjalnym kompleksem, intensyfikuje i przedłuża wakacyjną opaleniznę a zapach, znany dla pudru Terracotta, zachwyca za każdym razem gdy maczam w nim pędzel i omiatam nim twarz.


Marka Guerlain oferuje słoneczne produkty Terracotta, które pięknie podkreślają, utrwalają i pomagają podtrzymać opaleniznę. Latem tego roku zaproponowała w wakacyjnej kolekcji między innymi suchy olejek Terracotta Huile Sous Le Vent, perfumy, Terracotta Sun Serum, podkład z efektem glow czyli Terracotta Joli Teint, produkty dla ochrony przeciwsłonecznej no i puder Terracotta Sun Tonic w jednym tylko odcieniu.

Zaprezentowany we wpisie puder Terracotta Sun Tonic Bronzing Powder to jedyny kolor czyli 03 Naturel – Brunettes ten sam, który od wielu miesięcy używam przez okrągły rok i który tak bardzo uwielbiam – klik do wersji klasycznej. Jeden dostępny kolor może być dla niektórych problemem, jest on jednak na tyle lekki że bez obaw mogą go używać osoby o jaśniejszej karnacji, natomiast te o ciemniejszej – intensyfikować efekt poprzez nakładanie kolejnych warstw. Ultranaturalny efekt zdolny odtworzyć na skórze każdy niuans i intensywność opalenizny. Od momentu swojego postania w 1984 roku, Terracotta natychmiast stała się nieodzownym elementem, swoistym must-have makijażu. Często kopiowana, wciąż jednak niedościgniona, formuła Terracotty nie wysusza skóry i zapewnia jej długotrwały komfort. Jej sukces wciąż trwa. Terracotta Sun Tonic Bronzing Powder nadaje przepiękny, cieplutki efekt opalenizny z odrobiną złotego glow. Prawda, że piękny?

Obsession