Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 mar

Chanel Spring 2018 Collection Neapolis: New City

Wiosna marki Chanel to spotkanie na południu Włoch. Lucia Pica, Chanel Global Creative Makeup and Color Designer, w najnowszej kolekcji oddaje kolory i tekstury swego rodzinnego miejsca położonego w południowych Włoszech, tak aby na nowo powrócić do miasta swoich narodzin. “Kiedy zamykam oczy i myślę o Neapolu, to są te kolory, które widzę…” wspomina Lucia Pica. Neapol, bo o nim mowa, to miasto święte i zmysłowe, starożytne i zarazem nowoczesne, nieśmiertelne i spektakularne, historyczne i żywe. Ciągle zmieniający się krajobraz Neapolu, z historią, znaczeniem i metaforą, dostarcza niezliczonej ilości inspiracji. W kolekcji dominują czerwienie, złoto, turkus i zieleń. Wszystkie najważniejsze kolory Neapolu Lucia Pica zawarła w wyjątkowej palecie cieni do powiek Les 9 Ombres ÉDdition N°1 – Affresco, która jest niekwestionowaną gwiazdą linii Chanel Neapolis. To paleta dziewięciu cieni do powiek o różnych formułach i kolorach w gamie delikatnych i żywych odcieni. Można ich używać jako cieni kryjących powiekę kolorem lub jako eyelinera wzdłuż nasady rzęs, nakładać pojedynczo lub mieszać ze sobą. Jasne, cieliste lub perłowe odcienie rozświetlają i dodają głębi, ciemniejsze natomiast – od brązowego do niebieskozielonego – definiują spojrzenie, nadając mu bardziej intensywny i tajemniczy wyraz. Zaskoczeniem kolekcji jest też zupełna nowość czyli Lip Balm & Powder Duo występujące w trzech odsłonach kolorystycznych: Rosso Pompeiano (na zdjęciu), Rosso Parthenope oraz Rosa Tempera. Duet ten łączy w sobie innowację i zmysłowość, umożliwiając modulowanie intensywności makijażu policzków i ust. Nawilżający balsam, skryty w lakierowanym czarnym opakowaniu, delikatnie rozprowadzany opuszkami palców nawilża usta i zapewnia przyczepność pudru, który pozostaje niewyczuwalny. Maksymalnie zmikronizowane pudry gwarantują optymalną, wyrafinowaną aplikację i trwały efekt. Kremowo-pudrowa formuła zapewnia intensywny kolor i zmysłowe doznania. Unikatowa, niewysychająca konsystencja łączy w sobie miękkość i zapewnia komfortową aplikację. Prócz Lip Balm & Powder Duo na policzkach króluje świeży i dziewczęcy odcień Joues Contraste Powder Blush o nazwie Foschia Rosa (430).


Usta Neapolis to soczyste oranże, malinowe czerwienie i wszelkiego typu odcienie nude. Wszystko to znajdziemy w matowych, płynnych pomadkach Rouge Allure Ink  – klik w odcieniu Entusiasta (164) i Eterea (166) (Limited Edition), pomadkach Rouge Allure Vibrante (182) i Incantevole (184) a także matowych Rouge Allure Velvet L’Aristocatica (65) (Limited Edition) i L’Indomabile (66). Kolory rodzinnego miasta ukryte również zostały w soczystych błyszczykach Rouge Coco Gloss: Sibylla (786) (Limited Edition), Parthenope (788) (Limited Edition), chłodnym i transparentnym Aphrodite (792) oraz Poppea (794) (Limited Edition).

Paznokcie zdobią lakiery Le Vernis w czterech odsłonach kolorystycznych: delikatnej jak wrzos Nuvola Rosa (588) (Limited Edition), pastelowej mięty Verde Pastello (590), soczystej bahama yellow Giallo Napoli (592) i czerwonej Arancio Vibrante (634).

Obsession