Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 mar

CC Glow Météorites Guerlain

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami i marka Guerlain skupia się na radosnym uwodzeniu, które pozwoli ukazać promienną twarz. Wiosenny makijaż pod hasłem „Glow with Love”, to romantyczny blask skóry. Na wiosenny look „Glow with Love” składają się pomadki KissKiss Creamy Shaping Lipstick o sztyfcie w kształcie serduszka, urocza paleta do strobingu Météorites Heart Shape oraz trzy korektory Météorites CC Glow Highlighter, i właśnie te ostatnie chciałabym Wam dziś zaprezentować.


Często korektory we flamastrze kamuflowały niedoskonałości, lecz skóra nadal często pozostawała matowa, a cera wyglądała ciężko. Trzy nowe korektory Météorites CC Glow Highlighter oferują cerze odmładzający i promienny makijaż. Zabawne, lecz skuteczne, współpracują ze sobą, aby wydobywać blask i eliminować drobne niedoskonałości skóry. Jednym pociągnięciem flamastra precyzyjnie korygują koloryt i zapewniają efekt odmładzający. Dzięki płynnej konsystencji wzbogaconej o kompleks Precious Rejuvenating Effect skóra jest jednolita i jest pełna blasku. Metoda tone-touring – połączenie konturowania i korekty koloru, dzięki której identyfikuje się te partie twarz, które wymagają troski, cera jest skorygowana i bardziej zrównoważona, a niedoskonałości są eliminowane.

Zielony, różowy i morelowy: trzy kolory pozwalają uzyskać promienną skórę twarzy. Flamastry CC Glow działają na wybrane partie twarzy, aby rozświetlać cerę i korygować drobne skazy. Nakładaj różowy produkt CC Glow na grzbiet nosa, brodę, nad brwiami i wzdłuż kości policzkowych, by uzyskać efekt ożywienia. Aby wyeliminować zaczerwienienia, wystarczy nanieść akcenty zieleni CC Glow na skrzydełka nosa i policzki. Chcąc zminimalizować przebarwienia pigmentacyjne, zacienione partie i cienie wokół oczu, nakładam odcień morelowy na kontur oczu i kąciki ust. Delikatna, komfortowa i zakrywająca konsystencja została stworzona tak, aby współgrać ze wszystkimi podkładami. Świetnie łączy się ze skórą pod oczami jak i na twarzy, tuszuje linie i zmarszczki. Dlatego korektor może być stosowany z dowolną częstotliwością, na lub pod podkład korygując wszelkie niedoskonałości, przebarwienia czy oznaki zmęczenia skóry. Złote pigmenty rozświetlające, wyciąg z mirry oraz ekstrakt z owoców hibiskusa sprawia, że skóra staje się świetlista i wypoczęta, magicznie odbija wszystkie wariacje promieni światła.

Obsession