Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 cze

Laura Mercier Velour Extreme Matte Lipstick

Laura Mercier na wiosnę proponuje pomadki o mocno matowym wykończeniu. To nie lada gratka dla wszystkich którzy uwielbiają intensywne kolory i ekstremalnie trwały makijaż, który wytrzyma upały, wilgoć i upływające godziny. Nowa pomadka Velour Extreme Matte Lipstick to unikalne połączenie intensywnych pigmentów, pudrów matujących i jedwabistych składników odżywczych. Sprawia, że usta są miękkie i komfortowe, zapewnia intensywny kolor, pełne krycie i matowe wykończenie. Ponadto dzięki specjalnej, zaokrąglonej końcówce umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację już za jednym pociągnięciem.

W perfumerii Douglas, w którym kupicie produkty marki Laura Mercier, pomadki występują w trzech ekstremalnie intensywnych kolorach. Chicas w kolorze elektryzującej pomarańczy, chłodna fuksja Havanna i burgundowa śliwka o nazwie Amor. Intensywne pigmenty i prawdziwa eksplozja kolorów (to najbardziej napigmentowana pomadka Laura Mercier) zapewnia pełne krycie już za pierwszym pociagnięciem.

Unikalna formuła – połączenie innowacyjnych pudrów matujących i jedwabistych składników odżywczych zapewnia matowe wykończenie, a jednocześnie sprawia, że usta nie są popękane i wysuszone. Pomadka z łatwością sunie po ustach by pokryć je kolorem a następnie, po upływie chwili zastyga na pełny mat. Pomadka trwa na ustach przez długie godziny. Nie straszne jej napoje i jedzenie (choć oczywiście to z zawartością tłuszczu naruszy jej strukturę, tutaj nie ma bata). Specjalna, zaokrąglona końcówka umożliwia precyzyjną aplikację, podkreślenie i wypełnienie ust już za jednym pociągnięciem. Wbudowana temperówka pozwala odpowiednio dostosować kształt końcówki.


Obsession