Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 lip

Paco Rabanne Million Lucky

Wiecie, że historia kultowego zapachu Million marki Paco Rabanne trwa już dziesięć lat? W rocznicę wydania bestsellerowego zapachu Paco Rabanne Million, marka powraca ponownie do ulubionego tematu – złota i wprowadzana na rynek kolejną jego wersję  – 1 Million Lucky oraz Million Lucky. Lady Million Lucky i 1 Million Lucky  to nowe zapachy Paco Rabanne dla niej i dla niego ukryte w “sztabkach złota”. Twórcą intrygującego designu jest Noé Duchaufour-Lawrance – projektant, który dokonuje przełomu w świecie zapachów swoim kultowym ujęciem złotej sztabki. Ten przedmiot to dzieło sztuki, równie pożądany jak zapach w jego wnętrzu.

Złoto, ten właśnie niezwykle szlachetny metal najlepiej współgra z luksusową elegancją kobiety i stał się niejako znakiem rozpoznawczym jej świata: odbija się w lśniących tkaninach, zdobi swym ciepłym blaskiem skąpaną w słońcu skórę, rozświetla akcesoria. Nie muszę więc chyba wspominać o tym, że cały ten prosty dizajn butelek w kształcie sztabek złota szalenie mi się podoba?  Ale nie tylko wizualna strona  perfum serii Million Lucky jest bardzo w  moim guście, również to co skrywa wnętrze bardzo mi się podoba.

1 Million Lucky – On

1 Million Lucky to zapach mocny, wręcz odurzający. Jak mówią sami twórcy ma oddać charakter mężczyzny, który umie i lubi korzystać z życia i brać z niego, ile tylko się da. Złoty flakon to również nie przypadek – ma to być bowiem zapach dla tych, którzy odważnie sięgają po złoto. Śmiała i zaskakująca kompozycja dla niego kąsa aromatycznym zapachem zielonej śliwki i cytrusów. Urzeka męską wonią drzew i pobudza pragnienie soczystym orzechem laskowym. Nowa interpretacja zapachu posiada drzewny charakter i balansuje na granicy świeżego i gourmandowego aromatu.

Million Lucky – Ona

Million Lucky to natomiast różana rewolucja, wzbogacona wibrującą i apetyczną malina i mandarynką. Nowy zapach został podkreślony zmysłową mieszanką kwiatów i nut drzewnych. Jest pełen słodkich, pudrowych akcentów połączonych z lekkim, owocowym chłodem. Hojna dawka nuty różanej została wsparta charakterystycznym dla pierwowzoru aromatem maliny zanurzonej w miodzie z nowym, zaskakującym, śmiało wplecionym wątkiem orzecha laskowego i jedwabistych nut drzewnych. Zapach rozwija się stopniowo na skórze swojej właścicielki, powoli roztaczając wokół aromaty głównych nut owocowo-kwiatowych. Zapach soczysty, trwały, bardzo charakterystyczny, otula swoją zmysłowością.

Obsession