Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 cze

Fame Blooming Pink Woda perfumowana

Odkryj FAME Blooming Pink – wiosenną edycję uwielbianego zapachu Paco Rabanne, zamkniętą we flakonie o walorach kolekcjonerskich. Nieodparty obiekt westchnień jest wszystkim, czego zawsze pożądano w FAME.

Cenny niczym lśniący klejnot i ponadczasowy jak torebka z 1969 rok – ultrapożądany flakon Fame jest śmiałym designerskim przedmiotem, który przywołuje jeden z najbardziej legendarnych kodów Paco Rabanne: oryginalną, ultranowoczesną sukienkę-kolczugę noszoną przez tak wiele awangardowych kobiet, teraz zaprezentowanej w kolorze mieniącego się różu.

Teraz ten awangardowy, paryski flakon-klejnot mieni się różowym brokatem. To idealny prezent dla gwiazdy w Twoim życiu, równie radosny jak naręcza kwitnących kwiatów. Paco Rabanne poprzez oferuje FAME nową odważną wizję kobiecości. Superinnowacyjna kompozycja, pełna drogocennych składników, jest kwintesencją awangardowego luksusu. Flakon FAME Blooming Pink nadaje się do ponownego napełnienia.

Superinnowacyjna kompozycja, pełna drogocennych składników, jest kwintesencją awangardowego luksusu. Ze wszech miar nieodparty zapach emanuje radością i śmiałą zmysłowością w kolekcjonerskiej edycji FAME w błyszczącym różowym flakonie.

FAME prezentuje gwiazdorską obsadę nut, które jeszcze nigdy nie zagrały razem w zapachu stworzonym wyłącznie dla Paco Rabanne przez wszechstronnie utalentowanych kreatorów. W zespole twórców znaleźli się: Dora Baghriche, Marie Salamagne, Alberto Morillas i Fabrice Pellegrin.

Soczyste mango – pierwszy akord tego owocu w 100% pochodzenia naturalnego – błyszczy w nutach głowy. Promienny jaśmin, rozkwitający jak nigdy dotąd, pochodzi z Grasse. Zbiera się go i przetwarza przy użyciu najnowocześniejszej technologii, która pozwala odzwierciedlić zapach kwiatu z niezwykłą wyrazistością. Zmysłowe kadzidło pozyskuje się w sposób zrównoważony w Somalilandzie, a następnie komponuje specjalnie dla Paco Rabanne, otulone uzależniająco ciepłą wanilią i drewnem sandałowym.

Zapach w 90% pochodzenia naturalnego. W 100% wegański. W 100% produkowany we Francji. Skomponowany w Grasse z drogocennych, indywidualnie dobranych składników o zrównoważonym charakterze, uzyskanych dzięki najnowocześniejszej technologii.

Czas rozkwitać. Czas błyszczeć.

 

Obsession