Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
14 cze

Paco Rabanne Lady Million Fabulous

Paco Rabanne, podążając śladem Lady Million i Lady Million Empire, prezentuje nowy zapach damski: Lady Million Fabulous. Zapach ten stworzono z myślą o tym, aby współbrzmiał z hipnotyzującym dreszczem muzyki i żywiołową radością tańca, ponieważ życie najlepiej jest przeżywać w porywającym, energetyzującym rytmie. Gdy Lady Million Fabulous wchodzi na parkiet,  wszystkie oczy zwrócone są tylko na nią. Może dzieje się tak z powodu jej entuzjastycznej i charyzmatycznej osobowości, a może ekstrawaganckiego stylu osoby uwielbiającej imprezy… Lady Million Fabulous  jest absolutnie fantastyczna i efektownie ubrana. Kiedy impreza się rozkręca, ona króluje.   Nowa kampania Fabulous jest dziełem Daniela Sannwalda. Reżyser przedstawia nam teraz znajomą już Simonę Kust oraz Londone Meyers, które wchodzą w światła imprezy.

Lady Million Fabulous to zapach – kwiatowo-orientalny, zapewniający dobre samopoczucie. Kompozycję Lady Million Fabulous stworzyła Anne Flipo, która jest także kreatorką oryginalnego zapachu Lady Million. Kobieta, która nosi Lady Million Fabulous wyrusza w niezwykle zmysłową podróż. Zapach jest przeznaczony dla osoby, która chce poczuć nastrój zabawy, pragnie być ekstrawertyczna i absolutnie fantastyczna.  

Perfumy opracowano jako kompozycję promiennych, słonecznych nut oraz białych kwiatów, które kontrastują z magnetyczną zmysłowością orientalnej, drzewnej nuty głębi. Pierwsze nuty są musujące: świeży różowy pieprz i mandarynka rozpoczynają melodię w wibrującym rytmie. Po chwili na pierwszy plan wysuwają się ekstrawagancka tuberoza i egzotyczny bukiet białych kwiatów (jaśmin, ylang-ylang), które roztaczają o północy intensywny blask słońca. Aksamitna, uzależniająca wanilia, fasetowana bobem tonka, cashmere wood i mchem, ma zapewniać dobre samopoczucie przez całą noc. Rozświetlający zapach emanuje żywiołową, zmysłową radością. Sprawia, że chce się tylko tańczyć – jak w transie.

Efektowny, imponujący flakon… Diamentowy flakon Lady Million Fabulous jest teraz wystylizowany na imprezę – w czerń, która się błyszczy i mieni. Jest jeszcze bardziej fantastyczny – migocze przez całą noc. Motyw promiennego słońca odbija światło, tworząc warstwy, które lśnią odważnym luksusem złota. Bajecznie ekstrawagancki, fantastycznie dekadencki. Pora rozbłysnąć!

Perfumy są wspaniałe. Utrzymują się aż do kolejnego dnia po użyciu. Zapach jest elegancki i szykowny. Buteleczka ciekawa i przykuwająca uwagę. Zapach jest dość mocny, co może sprawiać wrażenie zapachu na wieczór, jednak ja nie lubię tak szufladkować perfum, dlatego też używam jej kiedy tylko mam na to ochotę.

Obsession