Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 paź

Nowości z gamy HAIR RITUEL by SISLEY

W styczniu tego roku marka Sisley zaprezentowała Hair Rituel – nową markę oferującą produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Gama sześciu podstawowych produktów tworzy kompleksowy i zmysłowy rytuał pielęgnacyjny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Hair Rituel by Sisley zawiera skoncentrowane formuły nasycone intensywnie działającymi składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego, minerały oraz witaminy, aby jednocześnie oddziaływać na skórę głowy i włókna włosów, zapewniając tym samym globalne rezultaty. O całej tej wspaniałej szóstce pisałam Wam – tutaj i tutaj. Teraz gama Hair Rituel by Sisley powiększa się o dwa nowe produkty – Le Spray Volume czyli mgiełkę do stylizacji włosów, która momentalnie oddziałuje na widoczne części włosów, nadaje im gęstości i objętości oraz Soin Lavant Revitalisant Lissant – rewitalizującą kąpiel wygładzającą do włosów kręconych, grubych i niezdyscyplinowanych.

Le Spray Volume

 

Największy sprzymierzeniec włosów cienkich, pozbawionych objętości i połysku lub puszących się – Le Spray Volume to produkt do stylizacji, który momentalnie oddziałuje na widoczne części włosów, nadaje im gęstości i objętości. Jego lekka, lotna i przepięknie pachnąca formuła błyskawicznie unosi włosy u nasady, szybko i długotrwale zwiększając ich objętość dzięki pogrubiającym i powlekającym właściwościom ekstraktu z żywicy Boswellia. Wśród składników potęgujących objętość włosów znalazły się również proteiny otrębów ryżowych, które pomagają oddzielać od siebie włókna włosów, nadają im pożądaną objętość i skutecznie przeciwdziałają zbyt płaskiej fryzurze. Składniki aktywne to więc Prowitamina B5, proteiny otrębów ryżowych i wreszcie nowy ekstrakt z żywicy Boswellia, który otula każde włókno z osobna elastyczną, pogrubiającą powłoką, która stawia opór wilgoci. Produkt natychmiastowo pogrubia delikatne i słabe włosy, zagęszcza i nadaje im objętości. Sposób użycia? wystarczy że przed stylizacją, lekko spryskasz włosy u nasady. Produkt może być zastosowany również jeden raz w ciągu dnia na suche włosy, aby szybko odświeżyć fryzurę.

Soin Lavant Revitalisant Lissant

Włosy kręcone, grube i niezdyscyplinowane często mają zbyt dużą objętość, puszą się i plączą. Marka Hair Rituel by Sisley stworzyła rewitalizującą kąpiel wygładzającą włosy, aby zapewnić im specjalną pielęgnację i odżywienie, jakiego potrzebują. Dzięki podwójnemu działaniu formuła bez siarczanów poskramia, kontroluje i zmiękcza włosy zapewniając tym samym wspaniałe efekty pielęgnacyjne. To kosmetyk, który kompleksowo pielęgnuje włosy od korzeni aż po końce. Rewitalizująco wzmacniający kompleks minerałów i witamin zapewnia włosom energię, połysk i witalność. Soin Lavant Revitalisant Lissant poprawia jakość włókna włosa, czyli widocznej części włosa. Kompleks restrukturyzujący działając w głębi wzmacnia lipidową i białkową strukturę. Kiedy włókno jest wzmocnione, jego zewnętrzne warstwy są idealnie przygotowane do wchłaniania aktywnych składników. Kompleks ultrawygładzający z trzech olejów (z nasion Meadowfoam, Shea i Moringa) odżywia włókno włosa, prostuje je i otula wygładzającym filmem. Od momentu aplikacji włosy są bardziej błyszczące i elastyczne, są wzmocnione i odżywione, dzięki czemu łatwiej zapanować nad ich puszeniem się i łatwiej je wygładzić. Produkt ma płynną konsystencję, która w kontakcie z wodą staje się puszystą i obfitą pianą. Aplikuj na mokre włosy, następnie wmasuj w skórę głowy oraz we włosy aż po same końce, następnie dodaj wody, aby wytworzyć pianę a na koniec dokładnie spłucz.

Obsession