Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
25 mar

Boucheron – Quatre en Rouge

Marka Boucheron już od 1858 jest symbolem luksusu, ekstrawagancji oraz wyselekcjonowanych kamieni szlachetnych. Marka zdobyła sławę najpierw w dziedzinie sztuki jubilerskiej. Wszystkie zapachy firmy Boucheron inspirowane są przez biżuterię i są czymś więcej niż cennymi kompozycjami – są płynnymi klejnotami, które nie mają sobie równych. Dziś marka wprowadza do swojej kolekcji kolejny “klejnot” – orientalno owocową kompozycję opartą na esencji bergamotki, mandarynki, frezji i gruszki. Przed nami Boucheron – Quatre en Rouge.

Woda perfumowana Quatre en Rouge łączy w sobie wybuchowe owocowe otwarcie z aurą, która ma przywoływać na myśl czerwień, kolor elegancji, kobiecosci i zmysłowości. Nuty głowy są delikatne i musujące, to mieszanka silnych akordów bergamoty z świeżością mandarynki. W nutach serca, śmiałą kobiecość wyraża kwiatowy zapach, w którym czarne porzeczki i czerwone jabłka zanurzono w kwaskowym, apetycznym akordzie. Ciepła, aksamitna głębia łączy soczyste, owocowe nuty malin z tajemniczym, owocowym charakterem esencji paczuli. Flakon swoją formą i barwą przypomina mi czerwony, szlachetny rubin, natomiast design opakowania inspirowany jest biżuterią Boucheron – mamy tu czerwone opakowanie, które nosi wszystkie cztery motywy słynnych pierścieni Quatre. Korek typu twist wyposażony został w system on/off – jeden z kodów linii.

Boucheron – Quatre en Rouge to zapach bardzo zmysłowy, kobiecy i odważny. Pachnie naprawdę szykownie, z klasą, ale jednocześnie wyróżnia się i jest nietuzinkowy. Polecam osobom, które lubią zapachy mocno owocowe z odrobiną orientu oraz tym, które lubią zapachy ponadczasowe.

Obsession