Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 mar

Podkład L’Essentiel marki Guerlain

W perfumeriach pojawił się właśnie najnowszy podkład od Guerlain – L’Essentiel. Nie tylko ma przepiękne opakowanie ale również, co cechuje ten produkt, niesamowity, naturalny skład i pielęgnacyjne działanie. Czyżby nowe dziecko francuskiej marki miało okazać się makijażowym hitem? Według mnie umiejętnie nałożony ma duży potencjał.

Po raz pierwszy podkład marki Guerlain pozwala zapewnia naturalny efekt i jednocześnie skuteczne działanie. Jego formuła zawiera aż 97% składników naturalnego pochodzenia i gwarantuje naturalne wykończenie oraz blask przez wiele godzin. Podkład prócz składników pochodzenia naturalnego, zawiera w swoim składzie pigmenty mineralne oraz substancje czynne pochodzenia morskiego i roślinnego. Pozostałe trzy procent to syntetyczne składniki, które zapewniają trwałość.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na luksusowy flakon Guerlain L’Essentiel, który został zaprojektowany przez Mathieu Lehanneur. W opakowaniu jego twórca chciał ukazać wizję dualizmu, który symbolizuje równowagę między dwoma sprzecznymi elementami. Podkład Guerlain L’Essentiel jest dostępny od lutego 2019 roku. Kosztuje 256 złotych za 30 ml. Produkt dostępny jest w 30 odcieniach, aby można go było dopasować do każdej karnacji (sama wybrałam jasny, neutralny 01 very light, który nie oksyduje). Ponadto marka oferuje wysuwany pędzel do podkładu, zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura, który ma ergonomiczny kształt i zapewnia intuicyjną aplikację, która naturalnie uwydatnia efekt makijażu, jaki zapewnia podkład. Ten przyjemny rytuał jest delikatny dla skóry. Podkład łatwo jest nałożyć w precyzyjny sposób nawet w tak trudno dostępnych partiach jak kontur oczu. Wysuwana obudowa chroni miękkie syntetyczne włosie.


Jaki jest sekret pięknie wyglądającej cery z Guerlain L’Essentiel? Stosowałam go w wielu konfiguracjach, zmieniając pielęgnację i bazy i konkluzja jest jedna – najlepiej wygląda na mojej z natury suchej skórze w duecie z olejkiem Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil a następnie delikatnie przypudrowany. To sprawia, że podkład rekomendowałabym skórom normalnym, suchym i ewentualnie mieszalnym.

Guerlain L’Essentiel oferuje możliwość modulowania efektu kryjącego – od lekkiego do średniego, przy okazji bez utraty naturalnego świetlistego blasku. Sama lubię go nakładać jedną warstwą, bez dokładana kolejnych, wtedy może się po kilku godzinach zebrać w okolicy czoła i nosa. Natomiast jedna warstwa na olejku Guerlain Abeille Royale Youth Watery Oil wygląda świeżo i nienagannie przez wiele godzin. Cera jest idealna, promienna i świeża. Podkład pozwala jej swobodnie oddychać i przywraca równowagę – nawilża ją i chroni przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi.

Obsession