Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 lip

Let’s go to California

Marzysz o słonecznych wakacjach w Kalifornii? Razem z nową paletą róży i rozświetlaczy Cali Kissed marki Smashbox to możliwe. Wyczaruj makijaż muśnięty kalifornijskim słońcem paletą róży i kosmetyków rozświetlających, która obejmuje cztery opalizujące odcienie i dwa matowe róże w pudrze podkreślające rysy subtelną nutką koloru lub pełnym blaskiem.

Sporych rozmiarów paleta Cali Kissed z motywem wakacji na froncie zawiera w sobie sześć kolorów – ciepły, szampański Crank It Up Champs, brązujący Crank It Up Bronze (nałożyłam go na policzki), matowy koral Persimmon (nałożyłam go na powieki), matowy Dragon Fruit, brzoskwiniowy shimmer Pink Nightie oraz Crank It Up Rosé.


Wszystkie kolory znajdujące się w palecie mają naprawdę sporą pigmentację przy czym maty nazwałabym ekstremalnymi. Kolory róży są przy tym bardzo jaskrawe więc mi osobiście bardziej pasują zaaplikowane na powieki niż na policzki (zresztą marka sama proponuje takie właśnie rozwiązanie). Używając ich jednak ostrożnie można osiągnąć naprawdę ładny efekt. Ja osobiście stawiam na piękne rozświetlacze nadające przyjemnego, letniego glow. Reasumując – paletka jest fajna, nieco szalona, ale najczęściej korzystam z rozświetlaczy natomiast róże schodzą na dalszy plan, choć też od czasu do czasu po nie sięgam.

Obsession