Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
9 mar

Smashbox Always On Cream Lipstick Matte

Kosmetyki marki Smashbox to często synonim nieziemskiej wręcz trwałości. To produkty, które poddane próbie wysokich temperatur, wilgoci czy długiego czasu noszenia, ani drgną, pozostając na swoim miejscu w stanie nienaruszonym przez długie godziny. Taka jest też nowość, którą marka zaprezentowała niedawno na rynku kosmetycznym. Mowa o matowych pomadkach Always On Cream Lipstick Matte.

W kolekcji Always On Cream Lipstick Matte znajdziecie piętnaście kolorowych sztyftów o wyprofilowanej końcówce. Famuła jest bogata i bardzo dobrze napigmentowana (to co widzicie na zdjęciu poniżej to efekt jednorazowego przeciągnięcia po skórze). Pomadka jest kremowa ale tylko przez pierwszych kilka sekund, po tym czasie zastyga na amen i nic nie jest w stanie jej ruszyć. Poprawki są możliwe poprzez dodanie kolejnej warstwy ale uważałabym z nadmiarem bo może wyglądać nieestetycznie. Jeśli chodzi o ciemniejsze kolory zalecałabym nakładanie pomadki pędzelkiem. 

 

Always On Cream Lipstick Matte to bogata, trwała, w pełni kryjąca pomadka, która rozprowadza się na ustach gładko niczym krem i szybko zastyga tworząc aksamitną powłokę bez efektu przesuszonych ust (i piszę to ja, osoba, która z natury posiada suchą skórę i walczy z nią przez całą jesień i zimę). Kremowa konsystencja trwa na ustach długie godziny a w kontakcie z tłustym jedzeniem zjada się ładnie (przynajmniej tak jest z moim ulubionym, nudziakowo – różowym odcieniem o nazwie “not today“).

Obsession