Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 mar

Wiosna Jo Malone London

Jo Malone London ukryte w uroczych flakonikach, produktach pielęgnacyjnych oraz świecach zapachowych. Jo Malone London to brytyjski styl za którym stoją zaskakujące korzenne, balsamiczne i świeże zapachy oraz elegancka sztuka obdarowywania. Minimalistyczna, kremowo – czarna kolorystyka pudełek i wnętrza butików to znak rozpoznawczy marki. Śliczne pudełko przepasane czarną wstążką będzie dla każdego pięknie zapakowanym prezentem. Każda z zapachowych kreacji Jo Malone London jest wyjątkowa w swej prostocie ale może być także łączona i modyfikowana z innymi aromatami poprzez zastosowanie fragrance combining, tak by podkreślić indywidualny stylu osoby, która ją nosi. Stworzone z najwyższej jakości składników zawsze zawierają element zaskoczenia.

Dzięki zaproszeniu, z którego z przyjemnością skorzystałam, mogłam z bliska poznać wszystkie zapachy marki, jej filozofię oraz spędzić kilka dłuższych chwil na relaksacyjnym masażu rąk i dłoni  (Justyna, dziękuję raz jeszcze). Oczywiście nie mogłam wyjść z pustymi rękoma. Wybrałam zapachy, które spodobały mi się najmocniej i którymi z przyjemnością otulać się będę wiosną.

Pierwszy z nich to woda kolońska Blackberry & Bay. To bardzo zielony i świeży zapach. Na myśli przywodzi wspomnienia z dzieciństwa – zbieranie jeżyn. To połączenie głębokiego, cierpkiego aromatu soku z jeżyn z rześkością dopiero co zerwanego liścia laurowego i zapachem jeżynowych krzewów. Bardzo ożywczy i zielony. Drugi (który świetnie łączy się z tym pierwszym, tworząc wyjątkową mieszankę) to Mimosa & Cardamom mgiełka miodowej, złotej mimozy unosi się nad pikanterią świeżo zmielonego kardamonu. Kremowy zapach bobu tonka i łagodnego drzewa sandałowego spleciony z pudrowym heliotropem i ściętą o świcie różą damasceńską. Ciepły, eteryczny, hipnotyzujący.

Obsession