Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 lip

Nowości Deborah Milano – stylizacja brwi

Marka Deborah Milano po raz kolejny stawia sobie za cel podkreślenie naturalnego kobiecego piękna. Tym razem pragnie pomóc ukształtować cudownie gęste brwi o doskonale zdefiniowanym łuku. Kolekcja 24Ore brow to nowa gama produktów do stylizacji brwi, a tym samym nadania charakteru całej twarzy. Niezależnie od tego czy nasze brwi są mocno zarysowane czy raczej tworzą łagodny, miękki łuk – bez względu na ich objętość, kształt lub kolor – w dużej mierze decydują o tym, jak odbierana jest nasza twarz i jak będzie prezentował się na niej makijaż. Z racji posiadania dość jasnych brwi oraz chęci nadania im kształtu i wyrazu zawsze w kosmetyczce mam kilka produktów do uzyskania odpowiedniego efektu. Tym razem postanowiłam przetestować nowości kolekcji 24Ore brow by zobaczyć jak sobie poradzą z moimi niesfornymi włoskami.

W kolekcji 24Ore brow znajdziecie kilka produktów dedykowanych dla stylizacji brwi. Mamy tu więc kredki z mikro rysikiem, maskarę, puder i zupełną nowość (przynajmniej dla mnie) czyli marker z bardzo oryginalna kocówką.

24 ORE MIKROKREDKA DO BRWI precyzyjnie wypełnia, podkreśla i nadaje kolor. Długotrwała, mocno napigmentowana formuła, która sprawia, że nadawanie kształtu brwiom jest wyjątkowo proste. Niezwykle precyzyjna końcówka ołówka (o średnicy ø1,6 mm) bardzo naturalnie wypełnia i podkreśla brwi. Wbudowana szczoteczka pozwala wyrównać brwi i rozprowadzić kolor tak, aby w naturalny sposób zmieszał się z naturalnym odcieniem.

24 ORE MASKARA DO BRWI to lekki tusz do brwi, który czesze, wypełnia i nadaje wymagany kształt. Konsystencja żelu doskonale nadaje się do stopniowego budowania koloru. Mała, precyzyjna szczoteczka potrafi okiełznać nawet najbardziej niesforne brwi. Dostępna w dwóch odcieniach (ja posiadam ciemniejszą wersję). Nie jest to produkt, który na mur beton scementuje włoski, raczej efekt jest miękki, elastyczny przy jednoczesnym, skutecznym okiełznaniu brwi.

24 ORE PUDER DO BRWI oferuje pełne pokrycie kolorem i naturalnie wyglądające wykończenie. Jedwabista konsystencja pudru i poręczny aplikator z gąbeczką pozwolą bez wysiłku nadać brwiom pełniejszy wygląd i pożądany kształt. Nie korzystam zbyt często z takich formul, ot po prostu wolę produkty w formie prasowanej, pomady, wosku czy po prostu kredki.

24 ORE MARKER DO BRWI to produkt, który zaciekawił mnie najbardziej. Gwarantuje taki sam trwały efekt i kolor jak mikroblanding, ale bez igieł. Trójzębna końcówka czesze brwi i pozwala nadać im dowolny kształt: od naturalnych i subtelnych po bardziej śmiałe i zdecydowane. Po dociśnięciu grzebyczka do skóry uwalnia się niewielka ilość pigmentu, którym naprawdę fajnie i precyzyjnie można wyrysować sobie nowe włoski, które w efekcie wyglądają bardzo naturalnie i lekko.

Obsession