Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
2 lis

Mon Guerlain Intense

Mon Guerlain Intense to nowa woda perfumowana. Punktem wyjścia kompozycji Mon Guerlain jest wanilia – ulubiony surowiec marki, nierozerwalnie związany z każdym jej arcydziełem, obecny w kompozycjach takich jak Shalimar, Habit Rouge i Jicky. Prócz dominującej wanilii mamy tu sporą dawkę intensywnej i zmysłowej lawendy oraz rześką mandarynkę. Mon Guerlain afirmuje współczesną kobiecość – silną, charyzmatyczną, zdecydowaną kobietę, która nie próbuje jednak ukryć swej delikatności. Zapach Mon Guerlain, stworzony przez Thierry’ego Wassera – Mistrza Perfumiarstwa Gurlain oraz Delphine Jelk – Kreatorkę Zapachów, to kompozycja nowoczesna i elegancka. To prawdziwa oda do współczesnej kobiecości: silnej, wolnej i zmysłowej, inspirowanej postacią Angeliny Jolie – kobiety, która nie poddaje się żadnej klasyfikacji. Kobiecość, podobnie jak perfumy, z czasem się zmienia, gdyż nieustannie ewoluuje. Woda toaletowa Mon Guerlain zachęca nas do odkrycia nowego oblicza wielowymiarowej kobiecości. Niespodziewana fasetka kompozycji uwydatnia ekscytującą przyjemność, jaką czerpiesz z tego, że zaskakujesz innych i samą siebie.

Ta wyjątkowa, świeżo orientalna kompozycja zawiera najszlachetniejsze składniki, takie jak: tahitańska wanilia z Papui Nowej Gwinei, jaśmin wielkolistny z Indii, sandałowiec biały z Australii i lawenda z Prowansji. Tworzą one zapach silny, wolny i  zmysłowy  – prawdziwe wcielenie współczesnej kobiecości.

Mon Guerlain Intenseto zapach stworzony dla kobiet, które czują się dobrze w swojej skórze, podążają własną drogą i afirmują różne aspekty swojej kobiecości: siłę i łagodność, niezłomność i czułość. Nowa woda perfumowana to kompozycja bardziej wyjątkowa i odważna niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy, wibrujący zapach pozwala kobietom, które go noszą, odkryć w sobie nowe cechy i dostrzec swoją wyjątkowość. Zachęca je do budowania szczególnej i intensywnej więzi z zapachem. Mon Guerlain Eau de Parfum Intense objawia się na każdej kobiece inaczej – jest równie wyjątkowy, jak osoba, która go nosi. Nowy zapach Mon Guerlain jest niczym druga skóra – elegancko dynamiczny, lecz spokojny i harmonijny. Odkrywamy go w jego najwspanialszym wydaniu jako najbardziej zmysłową interpretację Mon Guerlain. Dzięki znamiennym oryginalnym składnikom, takim jak nuty lawendy, wanilii i drewna sandałowego, nowy zapach wyraża się w ekspresyjny sposób jako kompozycja niezwykle uwodzicielska i aksamitna. Wspaniała wanilia, tak ceniona przez Dom Guerlain, wyłania się na plan pierwszy, nadając zapachowi uzależniającą moc, która czyni go tak urzekającym. Porywająca wanilia, połączona ze świeżymi nutami wyjątkowej francuskiej lawendy oraz drzewnymi akcentami sandałowca i paczuli, sprawia, że skóra staje się nieodparta. Zamknij oczy, rozpyl zapach i pozwól mu przenieść Cię w inny wymiar, odkrywając woń, która wzbiera bogatymi kontrastami.

To dzięki tynkturze wanilii płaskolistnej i tradycyjnej technice, którą kultywuje Dom Guerlain, wanilia staje się tak zmysłowo krągła i drzewna. Uzyskuje się ją z kwiatowych, migdałowych strąków wanilii tahitańskiej. Jaśmin stanowi bogaty słodki aspekt kompozycji, a jej wyrafinowana drzewna baza, zawierająca te same nuty indyjskiego drewna sandałowego, które znajdują się w oryginalnej kompozycji, zyskała teraz zmysłową głębię dzięki paczuli i białym nutom piżma. Zapach ten wyraża wolność.

Obsession