Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 gru

Zestaw świąteczny Chanel N°5

Marka Chanel na nadchodzący okres świąteczny przygotowała moc prezentów, w tym zestawów prezentowych m.in. z kultowym zapachem No5. Umieszczone w czarno-białym pudełku (edycja limitowana), legendarny flakon wody perfumowanej (100 ml) w parze z nowym produktem Mini Twist and Spray (7 ml), mogą Ci teraz wszędzie towarzyszyć. Woda Perfumowana N°5 to zapach absolutnie kobiecy. Otulający i zmysłowy. Szczodry i intrygujący. Legendarny i ponadczasowy.

Woda perfumowana czerpie inspirację z perfum, z którymi łączy ją kwiatowo-aldehydowy charakter. Kwiatowy bukiet, skomponowany wokół róży majowej i jaśminu, ożywiają w nucie głowy energetyczne cytrusy. Aldehydy nadają kompozycji wyjątkowy charakter, a aksamitny akcent wanilii niezwykle zmysłową aurę.

W 1921 roku Gabrielle Chanel poprosiła Ernesta Beaux o stworzenie „damskich perfum o zapachu kobiety” – wyjątkowych i fascynujących. Kreator zaprezentował jej wizjonerską kompozycję, w której w niespotykany dotąd sposób wykorzystał aldehydy. Mademoiselle wybrała piątą z proponowanych wersji zapachu i postanowiła nadać jej prostą nazwę „N°5”. Postawiła na minimalistyczną formę – flakon ozdobiony został jedynie białą etykietą i zwieńczony fasetowanym korkiem. W 1986 roku Jacques Polge, nos CHANEL od 1978 roku, zaprezentował nową interpretację pierwotnej kompozycji N°5, nadając jej bardziej pełny i krągły charakter: była nią woda perfumowana. Woda perfumowana w sprayu umożliwia łatwe i płynne rozpylanie zapachu – na skórze lub na ubraniu. Praktyczny, przyjazny w podróży format Mini Twist and Spray można wszędzie ze sobą zabierać, aby ożywiać nuty zapachu w ciągu dnia.

Dla wielbicieli klasycznej piątki i efektu blink blik, marka zaproponowała N°5 Fragments D’or czyli perfumowany żel do ciała nasycony świeżymi i łagodnymi nutami N°5. Złote drobinki błyszczą zawieszone we flakonie i zachwycają zmysły. Żel zapewnia wyrafinowane doznanie podczas aplikacji i pozostawia na skórze delikatny zapach. N°5 Fragments D’or to unikatowy pomysł na obdarowanie kogoś ponadczasowym klasykiem. Inspirowane jedwabistą grą róży i jaśminu, które wchodzą w skład kompozycji N°5, Fragments D’or stworzono z myślą o tym, by oferować zmysłowy sposób upajania się kwiatowym bukietem N°5. Żel jest lekki i szybko wchłania się w skórę pozostawiając po sobie piękny zapach i blask bez uczucia lepkości.

Obsession