Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 gru

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori

Ambrozja przywodzi na myśl ucztę w czasach starożytności. Była pokarmem greckich bogów. Uważano, że zapewnia nieśmiertelność tym, którzy ją piją. Nazwa i magiczna moc tego aromatycznego, drogocennego nektaru wplecione zostały w najnowszy rozdział historii perfum Gucci Bloom. Przed nami Gucci Bloom Ambrosia di Fiori.

Zapachy Gucci Bloom, stworzone przez Alessandro Michele’a, inspirowane są ideą absolutnej autentyczności. Zapewniają wolność, aby można było pozostać sobą. Nowy zapach Gucci Bloom Ambrosia di Fiori zachęca kobiety, które go noszą do afirmowania swego prawdziwego ja oraz emocji jakie odczuwają. Podczas tradycyjnego czasu świąt sentymenty się nasilają. Harmonizując z nimi, zapach ulega pogłębieniu w wyrafinowanej wersji Eau de Parfum Intense. Kompozycja rozpoczyna się podobnie jak oryginalny zapach Gucci Bloom Eau de Parfum. Nuty trzech szlachetnych i unikatowych kwiatów – ekstrakt z pączków jaśminu, tuberozę i rangoon creeper, wzbogacono dwoma nowymi składnikami, które emanują elegancją i intensywną kobiecością. Są to nuty korzenia irysa i róży damasceńskiej.

Ten zapach to słodki ogród wypełniony zapachem kwiatów i roślin – rozmaitych gatunków, w różnych kolorach: oryginalny zapach Gucci Bloom, wymyślony przez Alessandro Michele’a i stworzony przez mistrza perfumiarstwa Alberto Morillasa, stanowi fundament Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Wibrujący bukiet kompozycji zyskał w zintensyfikowanym ujęciu nowe składniki, m. in. unikatowy  i doskonały Velvety Orris – kłącze irysa, który kwitnie w maju w Toskanii. Starożytni Grecy i Rzymianie używali go do produkcji olejku eterycznego. Dziś ta legendarna nuta bywa cenniejsza niż złoto. Kolejna nowa nuta to róża damasceńska – legendarna odmiana róży. Zbierana wczesnym rankiem, wiernie odzwierciedla moc kwiatu. Zamiast klasycznej konstrukcji piramidy z nutą głowy, serca i głębi, mamy tu do czynienia z zapachem, który otwiera się przed nami w pełni, uwalniając w tej samej chwili nuty szlachetnych i unikatowych kwiatów: ekstrakt z pączków jaśminu, tuberozę, Rangoon Creeper, różę damasceńską i korzeń irysa.

Oryginalny flakon Gucci Bloom ukazany został w nowej odsłonie z ciemnobordowego lakierowanego szkła. Dopełnia go klasyczna etykieta w łagodnym odcieniu różowym. Na opakowaniu zewnętrznym ta sama tonacja różu podkreśla legendarny wzór zielnika z płatkami i gałązkami.

Obsession