Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 sty

Rituals The Ritual of Ayurveda

Pomimo tego, że marka już od lat gości w Polsce a ja sama wielokrotnie przyglądałam się jej na licznych lotniskach, to trzeba przyznać że moje doświadczenia z nią są niewielkie. Ot, użyłam zaledwie kilka pianek do mycia, które bardzo lubię (moja ulubiona to chyba The Ritual of Holi Shower Foam Flower), suchy olejek do ciała The Ritual of Happy Buddha oraz produkty serii The Ritual of Sakuraklik. Z radością więc otworzyłam bogate masło do ciała serii The Ritual of Ayurveda

Bogaty krem ​​do ciała, który głęboko odżywia skórę oraz nadaje jej jedwabistą miękkość, zapakowano w ogromny słoik (220ml) z tworzywa sztucznego. Produkt ten łączy cudowny aromat indyjskiej róży i kojące skórę działanie miodu z Himalajów zapewniając relaks ciała oraz umysłu. Ten bogaty krem, wzbogacony delikatnie słodkim aromatem róży indyjskiej i kojącym działaniem miodu z Himalajów, intensywnie odżywia skórę i pozostawia ją niezwykle miękką.

Róża indyjska jako uniwersalny symbol czystości i miłości, słodki i delikatny aromat róży wywołuje pozytywne uczucia. Zapach ten ma również właściwości kojące. Jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby wprawić się w doskonały nastrój! Wyrafinowany aromat róży indyjskiej ma również pozytywny wpływ na skórę! Miód himalajski ma natomiast właściwości lecznicze miodu himalajskiego znane są już od wielu lat. Miód skutecznie nawilża i zmiękcza skórę, dostarczając jej witaminy, minerały i inne niezbędne składniki odżywcze. Miód himalajski pochodzi z samego serca natury: z dziewiczych lasów u podnóża Himalajów.  

Konsystencja masła serii The Ritual of Ayurveda jest gęsta i bogata a jednocześnie lekka i po wsmarowaniu ładnie się wchłania. Z uwagi na gęstość zalecałabym oszczędność w nakładaniu – wierzcie mi potrzeba jest tu zaledwie odrobina masła by uzyskać oczekiwany efekt miękkiej, gładkiej i niezwykle nawilżonej skóry. Warto poczekać, wydłużyć nawet ten czas nakładania i wsmarowywania (dla mnie to niezwykle relaksujące) by potem cieszyć się skórą zdrowo wyglądającą, bez przesuszeń i otuloną pięknym, orientalnym zapachem. To produkt skierowany dla osób, które podobnie jak ja, borykają się ze skórą suchą.

Obsession