Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
30 cze

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Foundation

Nie sądziłam, że po tylu latach, jakikolwiek produkt makijażowy jest mnie w stanie aż tak zaskoczyć. A jednak… pojawił się  na horyzoncie nowy podkład od marki Estée Lauder i przepadłam.

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Foundation zapakowany w miękka tubę zakończoną pompką, zawiera w sobie aż 35ml produktu. Wnętrze jest raczej lekkie w swej strukturze i lejące. Efekt na skórze z kategorii nieco mokrych, dlatego mimo posiadania suchej skóry lubię go delikatnie przypudrować (zwłaszcza teraz gdy mamy za oknem upalne dni; używam do tego celu meteorytów od Guerlain). Efekt jak dla mnie bomba! Gładziutka i ujednolica skóra już za pierwszą warstwą (ma dość konkretne krycie) oraz efekt blur. Taki też utrzymuje się przez cały dzień. Nie wysusza i nie wchodzi w zmarszczki. Tym jak prezentuje się na skórze przebił nawet mój ulubiony Healthy mix od Bourjois, choć myślałam że taki podkład nie ma prawa się wydarzyć.

Dużym atutem jest efekt nawilżający i pielęgnacyjny tego podkładu. Zastosowano tu przełomową formułę o zbawiennym oddziaływaniu na skórę, która pomaga jej w walce z niedoskonałościami, zapewniając nieskazitelny wygląd, uczucie nawilżenia oraz całodzienny blask. Nasycony wodą jonizowaną stworzoną w laboratoriach Estée Lauder, technologią probiotyczną oraz nasionami chia, Futurist Hydra Rescue koi zaczerwienienia i podrażnienia, błyskawicznie i trwale nawilża skórę i chroni ją przed zanieczyszczeniem i przeciwutleniaczami.

Obsession