Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
15 lut

The Luxury Collection

The Luxury Collection od marki Estee Lauder to osiem niezwykłych zapachów, które zabiorą Cię w zaczarowane, nieodkryte miejsca, w które żaden zapach Cię jeszcze nie zabrał. Twój umysł i zmysły będą niesamowicie żywe, pobudzone i przemienione.

W tej niezwykłej kolekcji znajdziesz wody perfumowane w ośmiu fantastycznych odsłonach. Dream Dusk zawiera w sobie akord wiśniowy, odwzorowujący wzmocniony zapach kwitnącego wiosną kwiatu, z łatwością łączy się z nutami rześkich pąków czarnej porzeczki z Burgundii i chińskiego geranium. Blushing Sand to zapach drzewiastej wetywerii. Rozmarzony zapach wetywerii haitańskiej otoczony jest migoczącą, korzenną świeżością różowego pieprzu i ekskluzywnym piżmem. To połączenie jasnego drewna i świeżych przypraw. Desert Eden to zmysłowy drzewno-kwiatowy zapach. Szlachetne drzewo sandałowe otoczone jest tu wysublimowaną świetlistością nut tureckiej róży i mistycznego olibanum. Sensuous Stars to owocowo-szyprowy zapach. Błyszcząca nuta chińskiej śliwki otoczona jest bogatym irysem z Włoch i welonem ciepłej francuskiej lawendy.

Mój faworyt czyli Infinite Sky to uzależniający pikantnie bursztynowy zapach. Aureola złotej zmysłowości promieniuje z zapachu pieprzu syczuańskiego z Chin. Otacza ją i równoważy dymna słodycz wanilii z Madagaskaru i tlącej się naturalnej skóry. Zapach tak genialny jak niebo o zachodzie słońca. Pieprz syczuański symbolizuje harmonijną równowagę yin i yang. Radiant Mirage to biało-kwiatowo-drzewny zapach. W sercu zapachu jaśmin Sambac z Chin, którego delikatny biały kwiat kryje w sobie aromat. Otaczają go ciepłe kontrasty australijskiego drzewa sandałowego i indonezyjskiej paczuli. Zapach tak optymistyczny i ekscytujący, jak wyruszenie w nową przygodę. Paradise Moon to przypominający nektar zapach skórzano-kwiatowy. Obfity skarb: nuty trzech rodzajów bujnych kwiatów osmantusa są otoczone olejkiem z czystka z Hiszpanii i nieokiełznanym polerowanym akordem skórzanym. Zapach tak czarujący jak oświetlony księżycem las. Tender Light to radosny zapach zielonych cytrusów. Charakterystyczny świeży zapach ekskluzywnej chińskiej herbaty otoczony jest ultra-luksusową świeżością bergamotki i ciepłym, aksamitnym irysem florenckim.

Obsession