Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
10 lis

Hair rituel by Sisley Restructuring Nourishing Balm

Już od 1976 r. Sisley Paris rewolucjonizuje świat urody wzbogacając swoje formuły o najlepszej jakości składniki roślinne. W 2018 r. firma zdecydowała się stworzyć nową markę, wierząc że doświadczenie dotyczące pielęgnacji skóry może przełożyć się na skuteczną pielęgnację skóry głowy i włókien włosów. W wyniku prawie ośmioletnich, specjalistycznych badań stworzono Hair Rituel by Sisley, gamę produktów oferującą nowe podejście do pielęgnacji włosów, któremu towarzyszy niepowtarzalny rytuał piękna, dostosowany do każdego typu włosów. Komórki skóry twarzy i skóry głowy są bardzo podobne pod kątem budowy i funkcjonowania. Laboratoria Sisley Paris, opierając się na swoim doświadczeniu w zakresie fitokosmetyki, opracowały Hair Rituel by Sisley. Linia kieruje się innowacyjnymi zasadami – holistycznym podejściem do pielęgnacji włosów, dzięki któremu zarówno żywa część (cebulka), jak i widoczna część (włókna) włosów podlegają równoczesnej i kompleksowej kuracji. Niepowtarzalny skład zawiera kompleks składników aktywnych pochodzenia roślinnego, wzbogacony o olejki eteryczne, minerały, witaminy i proteiny przeznaczone do skóry głowy i włókien włosa.  Sensoryczne, lekkie konsystencje o unikalnych, świeżych i energetyzujących aktywnych molekułach zapachu. Każdy produkt z linii jest wzbogacony zapachem Hair Rituel by Sisley, który łączy nuty cytryny i drewna z ,,aktywnym” sercem olejków eterycznych (Hinoki, absolut Mimozy i Bay St. Thomas). Poprawiają one witalność włosów, dostarczając im składniki odżywcze.

BOGATA, ROZPŁYWAJĄCA SIĘ KONSYSTENCJA, KTÓRA ZMIENIA SIĘ W ZMYSŁOWY, ODŻYWIAJĄCY OLEJEK

Formuła Hair Rituel by Sisley Restructuring Nourishing Balm, nowego produktu Hair Rituel by Sisley, składa się z intensywnie odżywiających kompleksów, przede wszystkim naturalnych olejków. Olejki zapewniają działanie na trzech poziomach, pielęgnując, regenerując i wzmacniając włókno włosa. Intensywnie odżywia włosy zwiększając ich miękkość i połysk, dzięki koktajlowi olejków najwyższej jakości. Skoncentrowane działanie i korzyści płynące z olejków Shea, Makadamia, Babassu, Moringa oraz z nasion Meadowfoam wygładza, odżywia, zabezpiecza i restrukturyzuje włosy, zapobiegając przesuszaniu. Olejki nadają włosom miękkości, połysku i elastyczności, odżywiając je i ułatwiając rozczesywanie. Regeneruje powierzchnię włókien włosa za sprawą aktywnego składnika biomimetycznego 18-MEA. Podobnie jak w przypadku skóry, włókno włosa pokryte jest otoczką hydrolipidową, nazywaną ,,warstwą F” (warstwa tłuszczowa), która składa się głównie z kwasu tłuszczowego 18-MEA. Gdy otoczka ulega uszkodzeniu, nie odnawia się. By przeciwdziałać temu zjawisku, marka Sisley Paris zdecydowała się wykorzystać ten główny składnik aktywny, który namierza zniszczone fragmenty łusek i wzmacnia warstwę ochronną włosów, wspomagając odbudowę włókien. Restrukturyzuje trzon włosa dzięki analogowi ceramidu, który ,,uzupełnia luki”, wzmacnia wewnętrzną strukturę lipidową włosów i poprawia odporność. Zrestrukturyzowane włosy są odporne na łamanie i rozdwajanie końcówek.

Balsam uzupełniający lipidy zaprojektowano do stosowania przed nałożeniem szamponu. Stanowi intensywną pielęgnację dla włosów zniszczonych i przesuszonych. Zniszczone włosy to problem, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wiele czynników może zmieniać włókno włosa i sprawiać, że warstwa lipidowa ulega zniszczeniu. Mogą być to czynniki zewnętrze, takie jak stres, zanieczyszczenie, zmęczenie, zabiegi chemiczne – lub te związane z naturą włosa (np. wysuszenie, loki, fale, afro). W rezultacie włosy mogą być bardziej narażone na złamania, niedobór lipidów, utratę gładkości i blasku, czy rozdwajanie końcówek. Noc to idealne okno czasowe, w trakcie którego składniki aktywne mogą działać dłużej i docierać głębiej, wspomagając intensywną naprawę włosa.

Hair Rituel by Sisley Restructuring Nourishing Balm można stsować w wieloraki sposób. Na 30 minut przed myciem w celu odżywienia, zmiękczenia i wygładzenia, dzięki czemu włosy stają się jedwabiste i przestają się puszyć. Na noc, na 8h snu. Nałóż przed snem i spłucz produkt przed myciem włosów następnego dnia. Struktura włosów ulega natychmiastowej, widocznej poprawie. Włosy są intensywnie nawilżone i zregenerowane. Lśnią, są gładsze i pełne blasku. Jako długofalowa kuracja – jeden miesiąc dla intensywnej odbudowy włosów. W przypadku stosowania raz w tygodniu, liczba rozdwojonych końcówek zmniejsza się, a włosy na czubku i długości są mniej podatne na łamanie. Całe włosy ulegają przemianie. Po kontakcie z dłońmi początkowo stały balsam zmienia się w zmysłowy olejek, który otula przesuszone włosy i przenika w nie od nasady aż po same końce. Produkt naturalnie wchłania się we włosy, zapewniając odżywienie i otaczając je świeżymi, energetyzującymi nutami zapachowymi. Restructuring Nourishing Balm przywraca włosom witalność, odmieniając ich wygląd i kondycję. Regularne stosowanie zapewnia mocniejsze, bardziej zdyscyplinowane włosy.

Obsession