Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 maj

Oslo Skin Lab – skuteczna i wygodna pielęgnacja skóry od wewnątrz

Prowadzę bloga od lat i wielokrotnie polecałam Wam cudowne kosmetyki wpływające na kondycję skóry twarzy. Piękna cera nie jest jednak wynikiem posiadania tylko najdroższych czy najlepszych produktów kosmetycznych. Dobrze wiemy, że na piękną skórę składa się wiele innych czynników wynikających z naszego stylu życia. Stres i szybkie tempo życia, brak snu, używki, dieta uboga w składniki odżywcze czy środowisko zewnętrzne jak zanieczyszczenie powietrza albo zbyt długa ekspozycja na słońcu – to wszystko pogarsza stan skóry, prowadząc między innymi do wysuszenia, powstania zmarszczek i przebarwień, ziemistego i matowego kolorytu czy szybszej utraty jędrności. Warto więc w sposób holistycznej zadbać o kondycję skórę, która jest największym organem naszego ciała. Wiele przecież zależy od nas samych, naszych przyzwyczajeń, postrzegania siebie, radości czerpanej z życia i chęci do podjęcia aktywności. 

„Beauty from within” czyli piękna skóra zaczyna się od wewnątrz – to hasło, które przyświeca marce Oslo Skin Lab®. Kiedy dwa miesiące temu otrzymałam propozycję od tej skandynawskiej marki,  ochoczo zgodziłam się wziąć udział w projekcie. The Solution™ Beauty Collagen to produkt o działaniu potwierdzonym naukowo w formie wygodnej saszetki przyjmowanej każdego dnia. Kolagen wprowadziłam do codziennej rutyny jako uzupełnienie aktywnego trybu życia i pielęgnacji skóry w formie kremu czy serum. The Solution™ zawiera kolagen o działaniu potwierdzonym naukowo. Specjalistyczne badania dowodzą, że spożycie peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™ ma znaczący wpływ na skórę (tutaj poczytacie o badaniach więcej). Regularnie spożywany wygładza skórę, pomaga zachować jej elastyczność i redukuje zmarszczki. Firma ściśle współpracuje z naukowcami i ekspertami, aby dostarczyć produkt, który ma realny wpływ na wygląd skóry. Od czasu wprowadzenia na rynek produkty marki Oslo Skin Lab® cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu krajach. The Solution™ zyskał wiele prestiżowych nominacji, a także zdobyła nagrodę dla najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety w czeskim Harper’s BAZAAR.

Jedno opakowanie w formie kartonika, zawiera 28 dziennych porcji pakowanych w pojedyncze, wygodne saszetki zawierające 2,5 g hydrolizatu kolagenu w postaci proszku.  Z uwagi na to, że jest to 100% hydrolizowany bioaktywny kolagen wołowy (bez glutenu i jakichkolwiek innych dodatków syntetycznych), miałam obawy, że będzie tu wyczuwalny zapach jak w przypadku innych tego typu produktów. Zaskoczeniem było więc dla mnie, że  kolagen The Solution™  ma neutralny zapach i smak, dzięki czemu może zostać dodany do każdego posiłku czy napoju. Moja ulubiona propozycja to po prostu dodanie proszku do wody z cytryną. Wystarczy wymieszać produkt z płynem i odczekać kilka minut, aż ten całkowicie się rozpuści. Lubię też wymieszać The Solution™  z ulubionym smoothie lub gęstym sokiem. Proszek dobrze miesza się z każdym płynem czy posiłkiem nie wpływając na smak czy konsystencję. Badania przeprowadzone na peptydach kolagenowych wykazały, że stosując zalecaną jedną saszetkę dziennie, pierwsze pozytywne zmiany w wyglądzie skóry widoczne są już po ok. 8 tygodniach regularnego stosowania.

Kluczem do sukcesu czyli uzyskania przy pomocy kolagenu The Solution™, zadowalających efektów, jest systematyczność spożywania. Owszem, jednorazowy incydent nie zniweczy efektów, ale codzienne, regularne przyjmowanie pozwoli zauważyć różnicę w elastyczności skóry już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia stosowania. Badania wskazują, że pierwszych efektów możemy spodziewać się już po około miesiącu, natomiast na pełne spektrum działania preparatu powinniśmy poczekać nawet do trzech miesięcy. Sama po tych dwóch miesiącach codziennego spożywania zauważyłam, że skóra bardziej zyskała na jędrności a zmarszczki w newralgicznych miejscach uległy spłyceniu (moją zmorą były te zlokalizowane na czole, wokół delikatnych okoli oczu oraz ust). Skóra zwyczajnie wygląda młodziej i bardziej świeżo. Efekty spożywania kolagenu, które zostały zweryfikowane poprzez skanowanie skóry można zobaczyć na stronie – klik  – opowiadają o nich kobiety korzystające z The Solution™. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła podzielić się z Wami moimi efektami stosowania kolagenu w formie porównawczej i profesjonalnej analizy skóry tj. skanu 3d, który w sposób namacalny wykaże jak kolagen wpłynął na głębsze warstwy mojej skóry i na jej kondycję pod wieloma względami. The Solution™ Beauty Collagen polecam każdemu, kto chciałby cieszyć się piękną i promienną skórą.

Produkt oferowany jest w sklepie online marki Oslo Skin Lab®, w dwóch wariantach – pojedynczego zakupu oraz w ramach usługi członkostwa. Druga opcja umożliwia korzystniejsze warunki zakupu i bezpłatną dostawę produktu pod wskazany adres. Członkostwo to wygodny i bezpieczny zakup. Nowe opakowanie jest przesyłane co 4 tygodnie – zawsze na czas i bez konieczności realizowania ponownego zamówienia. Członkostwo to usługa dodatkowa, która nie wymaga deklaracji czasowych i umożliwia rezygnację w dowolnym momencie. Możesz w każdej chwili zrezygnować lub wstrzymać dalsze wysyłki. Marka zapewnia jednocześnie pomoc i obsługę działu klienta. Członkostwo umożliwia zakup z 30% rabatem oraz bezpłatną dostawą produktu – warunki te nie ulegną zmianie. Cena produktu w usłudze członkostwa wynosi 179zł. Więcej informacji na temat członkostwa znajdziesz tutaj: “zasady członkostwa”.

Na hasło OBSESSION60 otrzymacie zniżkę 60% na zakup pierwszego opakowania The Solution w ofercie członkostwa na stronie Osloskinlab.pl

Obsession