Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
24 cze

Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum

Już od ponad 10 lat Marc Jacobs podbija serca na całym świecie swym nieodpartym urokiem. Tej wiosny Marc Jacobs wprowadzi na rynek Daisy eau so intense – nową, intensywniejszą interpretację oryginalnego zapachu Daisy. Dzięki olśniewającemu złotemu flakonowi i globalnej kampanii z udziałem supermodelki Kaii Gerber, zapach eau so intense w porywający sposób przypomni nam o tym, że warto delektować się pięknem dziewiczej natury i upajać złotymi promieniami słońca.

Daisy eau so intense to bogata i uzależniająca kontynuacja uwielbianego zapachu daisy, przywołująca magiczne, ulotne wrażenia podczas złotej godziny. zapach stworzył światowej sławy mistrz perfumiarstwa: Alberto Morillas z firmy Firmenich. Wielowymiarowa kompozycja powstała z inspiracji ciepłymi promieniami słońca zachodzącego nad bujnymi polami stokrotek. wibrujący i musujący zapach otwiera się nutami truskawki i gruszki, po czym wyłania się serce wypełnione słodkim miodem i eleganckimi pąkami róż. w głębi długo wybrzmiewa łagodna wanilia, którą równoważy świeży zielony mech, otulający prawdziwie wyjątkową i kuszącą aurą. 

Elegancki i wyrafinowany flakon Daisy eau so intense odzwierciedla nowoczesny, kapryśny design oryginalnego flakonu Daisy. Wysublimowano go luksusowym pozłacanym wykończeniem. Jego masywną szklaną podstawę podkreśla półprzejrzyście złoty, metaliczny, stopniowany kolor, który stanowi dopełnienie promiennego zapachu. Flakon wieńczy efektowna korona rozsypanych płatków stokrotek, które wyrastają z oryginalnego centralnego elementu. flakon zaprezentowano w błyszczącym złoto-czarnym pudełeczku z delikatnym wianuszkiem białych i złotych stokrotek, który zdobi jego krawędzie.

Obsession