Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 gru

Kolekcja dermokosmetyków Vivacy Beauty i zabieg z wykorzystaniem Stylage

Dermokosmetyki marki Vivacy to dla mnie odkrycie tego roku. Laboratoires Vivacy to jedna z wiodących firm z branży medycyny estetycznej. Vivacy specjalizuje się w opracowywaniu, wytwarzaniu i dystrybucji najwyższej jakości opatentowanych technologicznie preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego (STYLAGE® i DESIRIAL®) oraz profesjonalnych dermokosmetyków zachowujących młodość skóry (VIVACY Beauty). Przewagą VIVACY jest innowacyjność i najwyższa jakość produktów, mająca decydujący wpływ na finalne efekty zabiegów estetycznych. Wszystkie produkty VIVACY są wytwarzane we Francji, która jest kolebką medycyny estetycznej i branży beauty.

W skład gamy VIVACY BEAUTY wchodzi sześć produktów, które stanowią podstawę codziennych rytuałów pielęgnacyjnych, a także pielęgnację uzupełniającą po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Podstawą działania tych dermokosmetyków jest kompleks VIVASÔME® – ekskluzywna technologia, opracowana dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym w Laboratoires VIVACY. Podstawą technologii kompleksu VIVASÔME® jest zasada transportowania składników czynnych, zamkniętych w liposomach. Można je sobie wyobrazić jako małe „kuleczki” o strukturze podobnej do błony komórkowej (podwójna warstwa fosfolipidów). Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, co z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych. Wewnątrz kompleksu zamknięto dobroczynne dla skóry składniki: prekursor kwasu hialuronowego, booster kolagenu i elastyny, antyoksydant – sorbitol oraz wodę Treignac.

Po zabiegu STYLAGE®, o którym przeczytacie poniżej, postawiłam na trzy produkty, w tym lekkie serum regenerujące i bogaty krem nawilżający HYDRA TOUCH®. To krem intensywnie nawilżający, przeznaczony dla skóry szorstkiej, odwodnionej, spragnionej dogłębnego nawilżenia po miesiącach letnich, w tym ekspozycji na słońce i wodę morską. Daje efekt natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia, przywraca skórze komfort i elastyczność. Zapewnia natychmiastowe nawilżenie do 8 godzin już po pierwszej aplikacji, co zostało potwierdzone w testach klinicznych. Przy regularnym stosowaniu struktura skóry staje się bardziej ujednolicona, wygładzona i nawilżona. Formuła jest bogata, zapach wspaniały a krem nadaje się zarówno do stosowania w pielęgnacji porannej i wieczornej. Krem ma dość treściwą konsystencję, ale doskonale się wchłania – nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Można z powodzeniem stosować go pod makijaż. W składzie znajdziecie proteiny z owsa, polisacharydy, witamina B i oczywiście to, z czego słynie Laboratoires Vivacy, czyli najwyższej jakości kwas hialuronowy. Wspaniale się sprawdził po zabiegu, o którym poniżej.

Jeśli mielibyście ochotę wypróbować produkty Laboratoires Vivacy lub zrobić dla kogoś miły prezent gwiazdkowy, mam dla Was kod promocyjny, ważny do 31.12 

ObsessionKasia10  sklep-vivacy.pl

Produkty STYLAGE® to francuska gama wypełniaczy tkankowych, umożliwiająca wypełnienie zmarszczek i bruzd, uzupełnienie lub nadanie objętości wybranym partiom twarzy oraz nawilżenie skóry i poprawę jej kondycji, w zależności od problemu zdiagnozowanego przez lekarza i wybranego do zabiegu produktu. STYLAGE® to jednofazowe wypełniacze tkankowe na bazie kwasu hialuronowego, zawierające mannitol lub sorbitol substancje o silnym działaniu przeciwutleniającym. Produkty występują również w wersji z lidokainą, która łagodzi ból związany z wykonywaniem zabiegu. Preparaty z gamy STYLAGE® produkowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii IPNLike®, opatentowanej przez producenta Laboratoires VIVACY. Produkty STYLAGE® są wyrobami medycznymi klasy III i mogą być stosowane wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy. Pierwsze produkty z gamy STYLAGE® wprowadzono na rynek w 2008. Dzięki wieloletniej obserwacji klinicznej ich bezpieczeństwa i skuteczności cieszą się dużym zaufaniem wśród lekarzy i często są preparatami pierwszego wyboru w zabiegach medycyny estetycznej. W ciągu 12 lat produkty z gamy STYLAGE® otrzymały liczne nagrody branżowe, w tym kilkukrotnie prestiżową „Perłę Medycyny Estetycznej”.

Jako, że wiosen już mam za sobą ponad 40, od wielu lat stosuję kremy przeciwzmarszczkowe ale tym razem zdecydowałam się na zabieg medycyny estetycznej. Od jakiegoś czasu mocno doskwierały mi liczne zmarszczki palacza. Po konsultacji z lekarzem uzgodniliśmy że 1ml preparatu STYLAGE® idealnie sprawdzi się na zniwelowanie właśnie tych zmarszczek oraz bruzd nosowo – wargowych. Pozostałą częścią preparatu uzupełnimy same usta. Zależało mi na efekcie naturalnym i nieprzerysowanym. STYLAGE® to preparat, którym wykonasz korektę łagodnych bruzd i powierzchownych zmarszczek, średnich i głębokich bruzd oraz wygładzisz zmarszczki i nierówności. Sam zabieg trwał około godziny, gojenie było niespecjalnie uciążliwe, ponadto przebiegło szybko a produkty Vivacy stosowane w domowym zaciszu przyspieszyły cały proces. Serum i krem w niezwykle szybki sposób goją wszelkie mikrouszkodzenia skóry, łagodzą stany zapalne i wyciszają podrażnioną po zabiegach skórę. 

Obsession