Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
13 gru

Shisedo Waso – prosty skład i działanie

Marka Shiseido proponuje nową linię WASO, która już weszła do perfumerii sieci DOUGLAS i SEPHORA. To kosmetyki o prostym składzie i super działaniu na skórze.

To wyjątkowa i skuteczna pielęgnacja skóry, dzięki której najlepsze japońskie składniki pochodzące z lokalnych upraw trafiają na Twoją skórę. Innowacyjna moc japońskich surowców roślinnych została wykorzystana, aby zapewnić piękny, zdrowy wygląd skóry wolnej od niedoskonałości.To dobro natury przełożone na unikalne receptury, które tworzą wyjątkowe doznania zmysłowe.

W składzie kosmetyków znajdziecie cztery wiodące elementy – ekstrakt Shikuwasa znajdujący się we wszystkich produktach WASO jako kluczowy element sposobu dbania o skórę wg marki. Każdy produkt został opracowany z myślą o trzech głównych problemach skóry, tj. przebarwieniach, rozszerzonych porach i suchości, przy  jednoczesnej optymalizacji kondycji skóry. Dzięki zawartości ekstraktu Shikuwasa oraz trzech innych ważnych składników – ekstraktu Yuzu, ekstraktu Satokibi i ekstraktu z ryżu Koshikari, skóra natychmiast zyskuje piękno. Wspaniale sprawdził się u mnie intensywnie gaszący pragnienie skóry krem nawilżający. Zawiera ekstrakt z cytryny Shikuwasa, która dba o równowagę skóry, zapewnia wielogodzinne nawilżenie. Łatwo się wchłania i wzmacnia naturalną barierę skóry. Pozostawia uczucie delikatności i wygładzenia. Skóra zyskuje naturalną równowagę i zdrowy wygląd. Drugą pozycją godną poznania jest nawilżająca nocna maseczka, która zapewnia doładowanie skóry energią podczas, gdy śpisz. To extra dawka energii od dojrzewającego w słońcu cytrusa Yuzu. Działa jak intensywnie nawilżający opatrunek. Nawet bardzo zmęczona, pozbawiona snu skóra budzi się z uczuciem świeżości, sprężystości i odświeżenia. Ciekawostką są tez opakowania. Dzięki zaawansowanym badaniom wyprodukowano je z łusek ryżu.

Obsession