Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 kwi

Dolce & Gabbana Dolce Lily – nowa woda toaletowa dla kobiet

Dolce & Gabbana Beauty przedstawia Dolce Lily, nową, promienną wodę toaletową. Wyrażając autentyczność i troskliwość Dolce Girl, ten świetlisty, owocowo-kwiatowy zapach uosabia jej przemianę w pewną siebie młodą kobietę. Zawsze w ruchu, cieszy się prostymi przyjemnościami dnia codziennego, a jej wyjątkowy charakter i energia doskonale zostają oddane w wibrującym zapachu Dolce Lily.

Dolce Lily to kolejny nowy kwiat w kwitnącym bukiecie Dolce – bukiecie, który rozkwita wieloma różnymi kwiatami, a każdy zapach w kolekcji wyraża nowy aspekt Dolce Girl. Dolce Eau de Parfum była pierwszym kwiatem, który zakwitł, uchwycił esencję naturalnie pięknej i pewnej siebie dziewczyny. Następnie Dolce Garden dodała słoneczną aurę soczystych kwiatów frangipani, łącząc nuty cytrusowe z akordem kremowego kokosa i jedwabistego mleka migdałowego w uroczym i pełnym wdzięku zapachu. Następnie Dolce Peony przyniosła romantyczną i delikatną jakość, swobodny kwiat piwonii symbolizujący pozytywną energię i szczęście. Dolce Shine promieniowało świetlistym słońcem, zmysłowym i radosnym charakterem łączącym soczyste mango z jasnym jaśminem i skąpanymi w słońcu jasnymi lasami. W przeciwieństwie do tego Dolce Rose wniosła namiętność i śmiałość, królowa kwiatów dodała jej żywego koloru i kultowego, radosnego zapachu. Teraz z Dolce Lily autentyczna i opiekuńcza strona Dolce Girl nabiera nowego wyrazu, dzięki żywej marakui, która dodaje egzotycznego akcentu promiennej różowej lilii.

Dolce Lily to celebracja urokliwego różowego kwiatu lilii – symbolu kobiecości i dobroci. Stworzony przez renomowanych perfumiarzy Nathalie Cetto i Nisrine Grillie, zapach jest promienny, owocowo-kwiatowy, łączy delikatny kwiatowy akord różowej lilii z egzotyczną marakują i delikatnym, zmysłowym piżmem. Rozświetlona i pełna iskrzącej energii Dolce Lily wnosi nowe, autentyczne podejście do kolekcji Dolce. Zapach otwierają wibrujące owoce – pikantne cytrusowe nuty włoskiej bergamotki kontrastujące z egzotyczną marakują. Ten akord marakui wprowadza tropikalny akcent do kwiatowego serca zapachu, gdzie musująca różowa lilia przeplata się z wyrafinowanymi nutami róży. Te promienne kwiaty są osadzone na tle miękkiego piżma, dodając subtelnie zmysłowej jakości. Drzewo sandałowe wzmacnia zapach i nadaje głębi jego bazie, podczas gdy wanilia dodaje uzależniającej mocy jego woni pozostawionej na skórze.

Flakon ma te same kobiece kształty i elegancką sylwetkę, co pozostałe zapachy z linii Dolce, ale teraz jest ubrany w jaskrawy róż, wyrażający żywiołową osobowość Dolce Girl. Kultowa nakrętka w kształcie kwiatu została ozdobiona intensywnością fuksjowego różu, odzwierciedlającego promienny akord lilii w sercu zapachu. Cienka czarna rypsowa wstążka zdobi flakon, dodając eleganckiego akcentu, który jest kolejnym znakiem rozpoznawczym linii Dolce. Jako detal wykończeniowy, “lilia” jest wyryta na flakonie jasnopomarańczowym pismem, przypominającym owocowe akordy zapachu w środku. Twarzą w kampanii Dolce Lily jest Deva Cassel. Deva doskonale uosabia wibrującą energię i autentyczny charakter Dolce Girl. Widzimy ją, jak chłonie żywą atmosferę malowniczego Portofino, przemierza ulice w czerwonym kabriolecie i delektuje się z przyjaciółmi kawą, w portowej kawiarni. Jej radosny duch i iskrząca pewność siebie widoczne są w każdym jej ruchu, gdy czerpie przyjemność z prostych chwil życia.

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Obsession