Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 kwi

Coach Wild Rose Eau de Parfum czyli łąki z dzikimi kwiatami

Nowy zapach Coach Wild Rose powstał z inspiracji pięknem łąki z dzikimi kwiatami. Delikatny, ale odważny zapach otwiera soczysta, musująca czerwona porzeczka i słoneczna, pikantna bergamotka. Serce otwiera się na bujną łąkę z delikatną różą i jaśminem sambac, zamykając się ciepłymi akordami drzewnymi, na puchu z mchu i ciemnego ambroksanu. Coach Wild Rose powstał z inspiracji kwiatowymi ornamentami marki Coach, które od wielu lat są symbolem domu mody. Tworząc zapach, kreatorka Marie Salamagne postanowiła uchwycić uczucie radości i oczekiwanie na romantyczne letnie wieczory.

Nuty zapachowe tworzy tutaj czerwona porzeczka, bergamotka, akord dzikiej róży, jaśmin sambac oraz mech kryształowy, ambroksan. Flakon Coach Wild Rose zabarwiony jest bordowym gradientem. Powstał z inspiracji romantycznymi, letnimi popołudniami. Uroku dodaje flakonowi oryginalna zawieszka w kształcie litery “C“, a korek przywołuje kultowe zamknięcie torebek marki. 

Coach Wild Rose jest dostępny w gradientowym bordowym opakowaniu, tłoczenia nawiązują do struktury materiału skórzanego nawiązujące do kaletniczych korzeni marki. Całość ozdobiona jest złotym metalicznym logotypem. Kampania Coach Wild Rose, stworzona  we współpracy ze Stevenem Meiselem, przedstawia modelkę Lexi Boling na pięknie ukwieconej łące w słoneczne popołudnie. Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl

Obsession