Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 kwi

Prisme Libre Skin-Caring Matte. Przegląd nowości marki Givenchy

Historia gamy Prisme Libre sięga 2006 roku. To kwintesencja blasku, która sprawiła, że Dom Mody Givenchy stał się pionierem w sztuce panowania nad światłem.

Prisme Libre Skin-Caring Matte

Pierwsza nowość to Prisme Libre Skin-Caring Matte. Jest to świetlisty matowy podkład z formułą zawierającą aż 97% składników pochodzenia naturalnego, oferujący wyjątkowe rezultaty – wielogodzinne matowe wykończenie, ujednolicony koloryt cery, efekt blur i nawilżenie. Unikalna formuła Givenchy mistrzowsko łączy przeciwieństwa. Z jednej strony jest lekka i pozwala skórze swobodnie oddychać, z drugiej zapewnia długotrwałe krycie, jest odporna na wilgoć i rozmazywanie. Podkład to idealne połączenie produktu do makijażu i pielęgnacji skóry, a jego formuła składa się w 82% ze składników odżywczych. Zawiera między innymi ekstrakt z nasturcji, który zwiększa dotlenienie komórek skóry i stymuluje ich metabolizm, co sprawia, że skóra odzyskuje swój naturalny blask oraz różową glinkę, znaną ze swoich właściwości zmiękczających i oczyszczających oraz ekstrakt z arnoty, które zmniejsza widoczność porów, redukuje niedoskonałości i poprawia wygląd cery. Wspaniały produkt występuje aż w 35 odcieniach i zapakowany został w opakowanie ze oszronionego szkła. Dodatkiem jest gąbeczka do nakładania podkładu – z jednej strony o zaokrąglonym kształcie, z drugiej stożkowym.

Prisme Libre Pressed Powder

Kiedy w 2006 roku marka Givenchy wprowadziła na rynek Prisme Libre, zaskoczyła wszystkich swoim odważnym i innowacyjnym podejściem. Po raz pierwszy połączono nie jeden, a cztery odcienie tworzące harmonijną całość, aby uchwycić na twarzy naturalne światło. Teraz marka prezentuje Prisme Libre Pressed Powder, kwartet prasowanych pudrów, które ujednolicają, matują i rozświetlają cerę, a ich zdumiewające rezultaty utrzymują się przez wiele godzin, pozwalając skórze swobodnie oddychać i promieniować naturalnym blaskiem. Innowacyjna, wysoce wydajna, czterokolorowa formuła zapewnia 12-godzinną korekcję i efekt matu. W każdym kwartecie dwa odcienie można wykorzystać do ujednolicenia cery, a dwa kolejne do uzyskania równomiernego i rozświetlonego efektu. Te uzupełniające się kolory idealnie stapiają się ze skórą i stanowią antidotum dla poszarzałej cery, pozostawiając świetliste, niewidoczne, matowe wykończenie makijażu. Puder dostępny jest w sześciu czterokolorowych harmoniach zaprojektowanych tak, aby pasowały do wszystkich typów karnacji.

Prisme Libre Blush

Puder sypki Prisme Libre został stworzony tak że w 2006 roku przez Nicolasa Degennes, Dyrektora Artystycznego ds. Makijażu i Koloru Givenchy. Produkt szybko zyskał miano kultowego. Dziś Givenchy rozpieszcza cerę pierwszym 4-kolorowym różem w pudrze sypkim. Prisme Libre Blush uwalnia kolor, rozświetla, rzeźbi i podkreśla policzki. Naturalny efekt wymodelowanej twarzy utrzymuje się do 12 godzin. Pozwala na to niezwykle lekka, transparentna konsystencja pudru, a wyjątkowa kompozycja pigmentów nadaje skórze blasku i upiększa cerę, która promienieje, ożywiona odrobiną koloru. Cztery różne kolory nadają makijażowi nowy wymiar. Po połączeniu tworzą niepowtarzalny odcień – charakteryzujący się wyjątkową przejrzystością i finezją. Prisme Libre Blush to odważna gama 6-kolorowej palety, której nazwy – nawiązując do dziedzictwa couture marki – czerpią inspirację z najszlachetniejszych materiałów… Giętkość muślinu, pieszczota tafty, lekkość welonu, jakość organzy, finezja popeliny, a nawet flanelowa miękkość – każda harmonia makijażu na swój sposób odzwierciedla jeden z aspektów tego zmysłowego różu.

Wszystkie nowości znajdziecie w perfumerii Sephora.

Obsession