Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
1 lis

SENSAI – LASTING PLUMP LIPSTICK

Nowa LASTING PLUMP LIPSTICK to pierwsza w swoim rodzaju pomadka, która zapewnia ustom długotrwały blask, kolor i komfort w jednym. Jej efekt końcowy przypominający szkliwo lakieru jest inspirowany roiro-nuri, tradycyjnym japońskim lakierowaniem. Technika ta jest ceniona ze względu na niezrównaną głębię lśniącego, szklistego połysku. Kremowa konsystencja pomadki roztapia się i jednocześnie przekształca się w żelową warstewkę, natychmiast wypełnia usta, widocznie wygładza linie, nadaje im pełniejszy, bardziej ponętny wygląd. Dzięki naszej nieklejącej się, nawilżającej formule usta otulone są miękką warstewką zapewniającą komfort. Nowa pomadka zapewnia połysk oraz bogaty, intensywny i długotrwały kolor. Otul usta luksusem.

Pomadka następnej generacji, zapewnia idealną równowagę między długotrwałym połyskiem, kolorem i komfortem. Po aplikacji kremowa konsystencja przylega do ust z gładkością delikatnego jedwabiu zapewniając efekt kolorystyczny oraz komfortowe nawilżenie, za jednym pociągnięciem pomadki. Formuła Lasting Plump nadaje bogaty i świeży, podobny do glazury efekt, który wypełnia usta i nadaje im ponętną wypukłość. Usta podkreślone eleganckim połyskiem, jak lakierowane, stają się gładsze, pełniejsze i bardziej młodzieńcze. Pomadka i wkład wymienny sprzedawane są oddzielnie.

LASTING PLUMP LIPSTICK przenosi blask na wyższy poziom luksusu. Inspirując się roiro-nuri, tradycyjną japońską techniką lakierniczą, podziwianą od wieków za głębię zroszonego, szklistego połysku, SENSAI przekłada ten skrupulatnie uzyskiwany efekt lakieru na usta. Jak przezroczysta warstewka lakieru, usta są ozdobione bogatym połyskiem, który wyraźnie wygładza linie i wypełnia usta, zapewniając im natychmiastowy efekt ponętnej wypukłości i młodzieńczy wygląd. Niesamowity blask. Lekkość formuły. Brak lepkości. Elegancja, wysublimowanie i urok, który trwa. Japońska technika lakierowania, w której nierówne powierzchnie materiałów na bazie drewna są gruntowane i polerowane, a następnie nakładane są na nie liczne warstwy urushi, surowego werniksu tworzącego grubą, szklistą powierzchnię. Każda warstwa jest całkowicie suszona przed nałożeniem kolejnej. Ta powolna sztuka nakładania warstwy po warstwie bogatego lakieru tworzy powierzchnię jak żadna inna. SENSAI na nowo interpretuje to wykwintne rzemiosło, aby osiągnąć upragniony połysk lakieru na ustach za jednym pociągnięciem pomadki.

Wyselekcjonowany wybór kolorów został tak opracowany, by upiększać usta czystym, świetlistym kolorem. Aby zapobiec efektowi matu na ustach drobinki perłowe są specjalnie wzmocnione Red Filter Pigment, czerwonym pigmentem filtrującym, który pomaga zachować prawdziwy kolor po nałożeniu na usta.

Inspirowane japońską laką opakowanie LASTING PLUMP LIPSTICK łączy prostotę z elegancją. Tubka podtrzymująca pomadkę jest złota a wewnętrzna część opakowania czerwona. Cała kolekcja nawiązuje do troski o środowisko i ma wymienne wkłady, opakowanie zatem jedno może służyć przez lata.

Pomadki i wkład do szminki znajdziecie w perfumerii Douglas.

Post powstał we współpracy z marką.

Obsession