Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 kwi

Shiseido – Essential Energy Hydrating Cream Hydrating Day Cream

Woda sprawia, że skóra jest żywym organem. Stanowi średnio 70% skóry i jest potrzebna do zapewnienia optymalnego funkcjonowania komórek. Zaangażowana w większość funkcji biologicznych, od tworzenia po regenerację, w szczególności przyspiesza odnowę komórek i wzmacnia funkcję bariery. Wszystko to jest niezbędne dla dobrze nawilżonej, gładkiej, wypełnionej skóry, która wolniej się starzeje. Pod wpływem upływu czasu i różnych czynników stresowych w życiu codziennym, funkcja bariery słabnie, a wilgoć szybciej odparowuje. Ryzyko? Odwodnienie ze wszystkimi jego konsekwencjami: nieprzyjemna w dotyku, matowa, szorstka skóra… Ale także pojawienie się drobnych linii i przedwczesnych zmarszczek. W istocie, kiedy funkcja bariery słabnie, skóra pogarsza się pod względem jakości i staje się sztywniejsza z powodu braku wilgoci. To wtedy pojawiają się pierwsze zmarszczki i istnieje ryzyko ich utrwalenia się, jeśli nie zareagujesz.

W 2022 roku Shiseido prezentuje nowe Essential Energy, gamę nawilżających produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają znacznie więcej niż jej nawilżenie: uczą ją również rozwijać własną wewnętrzną siłę. Dwa najnowocześniejsze produkty do pielęgnacji skóry, które opierają się na nowej Technologii Kwasu Hialuronowego Red, składającej się z trzech rodzajów kwasu hialuronowego i najnowszych odkryciach TheLifeblood™, które wychwytują całą wilgoć potrzebną do optymalnego nawilżenia. Nie wspominając o tym, że zapobiegają pojawianiu się pierwszych oznak starzenia już od 30 roku życia.

Essential Energy przedstawia nową Technologię Kwasu Hialuronowego Red, łączącą oryginalne trio kwasu hialuronowego o wysokiej wydajności z ekstraktem z korzenia żeń-szenia z Technologią Lifeblood™. Celem jest nawilżenie skóry, ale także nauczenie jej nawadniania się od wewnątrz. Inteligentny kompleks botaniczny na bazie wyciągu z mandarynki Sat-suma i rozmarynu dopełnia skuteczność Technologii Kwasu Hialuronowego Red poprzez ponowne uruchomienie endogennej syntezy kwasu hialuronowego w najgłębszych warstwach naskórka, jednocześnie zapobiegając jego degradacji. Skóra cieszy się dobroczynną infuzją, jednocześnie budując własną, wewnętrzną siłę. Wydaje się wypełniona, promienna i zdolna do odparcia ataku upływającego czasu. Nowa Technologia Kwasu Hialuronowego Red zawiera unikalne trio kwasu hialuronowego, specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia dyfuzji i zdolności do zatrzymywania wilgoci w głębi skóry. Kompleks zawiera dwa kwasy hialuronowe, produkowane w procesie biotechnologicznym, w Japonii we własnym laboratorium. Oba mają klasę farmaceutyczną, zapewniającą ekstremalną czystość i właściwości, a dwie uzupełniające się masy cząsteczkowe mają za zadanie wychwytywać wilgoć w różnych warstwach naskórka. Ten duet dopełnia kwas super-bio hialuronowy, stworzony po raz pierwszy przez Shiseido w 1996 roku. Jego cechą szczególną jest jego dwoisty lipofilowy i hydrofilowy charakter, dzięki czemu jest idealnie kompatybilny ze skórą, ale także przyciąga i zatrzymuje dwa razy więcej wilgoci na powierzchni.

Essential Energy składa się z dwóch produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają skórze komfort i nawilżenie, a także pobudzają ją do samonawilżenia, aby zapobiec wczesnym oznakom starzenia.

Essential Energy Hydrating Cream
Ma lekką jak powietrze, żelową konsystencję, odpowiednią dla wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej. Wtapia się w skórę, błyskawicznie ją nawilżając, poprawiając jej wygląd i wydobywając blask. Stosuj rano i wieczorem po zmyciu makijażu i nałożeniu serum Ultimune Power Infusing Concentrate.

Essential Energy Hydrating Day Cream
Ma lekką konsystencję, przypominającą orzeźwiający plusk wody, symbolizującą jego ekstremalną moc nawilżania. Jego formuła, mająca zapobiegać przedwczesnym oznakom starzenia, jest wzbogacona w filtr SPF20, który chroni również przed promieniami UVA. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Stosuj codziennie rano po nałożeniu serum Ultimune Power Infusing Concentrate.

Oba produkty dostępne są w opakowaniu uzupełniającym. Doskonałość Shiseido przekłada się na wspaniałe konsystencje, wtapiające się w skórę, jednocześnienie wiarygodnie komfortowe i niezwykle świeże. W gamie Essential Energy lekka konsystencja Hydrating Cream i świeża konsystencja Hydrating Day Cream SPF20 to dwa przykłady. Każdy z dwóch produktów do pielęgnacji skóry Essential Energy ujawnia delikatnie kobiecy zapach, łączący bukiet kwiatów kamelii i róży z nutami zieleni i cytrusów, dając cudowne uczucie naturalności. Nuty bazy dodają kompozycji wyjątkowego wyrafinowanego charakteru!

Shiseido wybrało ekstrakt z korzenia żeń-szenia który, jak wykazano w testach in vitro, aktywuje białko Tie-2, niezbędne do uszczelnienia komórek, tworzących ściany naczyń krwionośnych. Cel? Aby skutecznie dostarczać nawilżenie i składniki odżywcze do wszystkich warstw skóry, które są niezbędne do zachowania nawilżenia i wzmocnienia funkcji barierowej. Efektem jest skóra lepiej odżywiona, pełna witalności, bardziej odporna na codzienne czynniki stresowe. Piękniejsza, młodziej wyglądająca skóra. Silne ściany naczyń krwionośnych dostarczają składniki odżywcze w każdy zakątek skóry. Skóra staje się zdrowa i wypełniona energią, aby utrzymać nawilżenie skóry.

Obsession