Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 kwi

Shiseido Ginza Murasaki

Murasaki to słynny w Japonii odcień fioletu. Urzeka tym, iż jest niemożliwy do całkowitego uchwycenia. Wyobraźcie sobie odcień pomiędzy mocą czerwieni i spokojem niebieskiego – to właśnie jest murasaki. Dawniej ten kolor był zarezerwowany dla japońskiej elity i symbolizuje moc, elegancję oraz wyrafinowanie.

Shiseido Ginza Eau de Parfum Murasaki to zapach owocowo-kwiatowy ale zaostrzony drewnem. Jest wieloaspektowy, pełen kontrastów i hipnotyzujący jak jego kolor. W nutach głowy – płatki fiołkowych kwiatów tańczą z cierpkimi nutami jabłka Fuji i granatu. W nutach serca – kwiatowy bukiet miesza jaśmin z frezją i wisterią w kolorze Murasaki. W nucie bazy – moc drzewa sandałowego została połączona z nutami bursztynu i daje zapachowi wyjątkowego wigoru. Shiseido Ginza Eau de Parfum Murasaki to idealna równowaga między siłą a subtelnością – dla kobiety, która posiada dwoistą naturę.
 
Damska woda perfumowana Shiseido Ginza Murasaki łączy w sobie siłę i nieodpartą kobiecość. Bogactwo i wszechstronność tego zapachu sprawią, że przekonasz się do niego już od pierwszego razu. Ta woda wywiera hipnotyczne wrażenie na zmysły – podobnie jak odcienie purpury. Damska kompozycja zapachowa Shiseido Ginza Murasaki nie otrzymała swojej nazwy przypadkowo. Murasaki to odcień purpury, który w Japonii kojarzy się ze szlachetnością i władzą. Wcześniej kolor ten zarezerwowany był jedynie dla władców i samurajów. Dziś odzwierciedla osobowość współczesnej kobiety, której nie brakuje sił, niezbędnych do przetrwania w dzisiejszym świecie. Projekt flakonu autorstwa Constance Guisset to gra kontrastów – purpurowy odcień wody perfumowanej wydaje się być przecięty czarnym sztyletem, co uwalnia pełnię mocy zapachu. W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana Shiseido Ginza Murasaki odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar.
Obsession