Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 sie

Słońce zamknięte w butelce. Roos&Roos

Roos&Roos to wyjątkowa marka powstała w duchu połączonych talentów dwóch kobiet. Kobiecy głos, który rozbrzmiewa głośno i wyraźnie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos&Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości.

Za Roos & Roos stoi matka i córka – dwa pokolenia połączonych rodzinną więzią kobiet. Różne, ale bardzo sobie bliskie, czasem pełne sprzeczności, ale zawsze uzupełniające się, Chantal i Alexandrę łączy miłość – szczególnie ich wielka miłość do perfum. Partnerki w biznesie od 2014 r. Wymyśliły i wprowadziły na rynek kolekcje zapachów osadzonych w połowie drogi między destrukcją a tradycją; wyzwolone kompozycje z wyraźnie paryskim akcentem, wsparte doskonałością 100% francuskiej produkcji.

Jeden cel towarzyszy perfumiarzom Roos & Roos: stworzyć oszałamiające zapachy, bez żadnych ustępstw pod względem doboru składników i olfaktywnych charakterów kompozycji. Zapachy Roos & Roos to mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos & Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości.

 

Pośród obszernej oferty niszowych perfum, które znajdziecie w butiku  beautyboutique wybrałam słoneczne Roos & Roos Sympathy for The Sun. Inspiracją do zapachu są Rolling Stones i ich legendarny pobyt na południu Francji w 1971 roku.

To powiew musującego słońca wokół hesperydowego bukietu cytrusów i bergamotki. Delikatną zmysłowość podkreślają płatki jaśminu, piwonia i kwiaty na opalonej skórze, dzięki solonemu akordowi drewna i mchu dębowego. Całość charakteryzuje się lekkim, orzeźwiającym zapachem z nutą nagrzanej w słońcu plaży – idealnym na letnie miesiące.

Zapach jest elegancki i zmysłowy, a jednocześnie, dzięki wyraźnej obecności bergamotki, nieprzytłaczający. A jakby tego było mało, perfumy od Roos & Roos zaskakują długą trwałością – utrzymują się na skórze nawet 6-8 godzin. Kompozycja nie jest dusząca, dzięki czemu perfumy mogą być używane na co dzień, ale jednocześnie na tyle eleganckie, że przyciągną uwagę na randce czy oficjalnym spotkaniu.

Wszystkie zapachy marki Roos & Roos znajdziecie w butiku  beautyboutique

Obsession