Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 sty

Zapachy hiszpańskiej marki El Ganso

El Ganso to hiszpańska marka modowa stworzona przez dwóch braci, którzy byli od zawsze zafascynowani modą. W 2004 roku postanowili przenieść luźny styl brytyjskiej ulicy do Hiszpanii, ale nadając mu południowego luzu. Wizja marki okazała się sukcesem, choć początki nie były łatwe. 

Nasze pierwsze koszule w kratkę  spierały się po pierwszym praniu” wspominają dziś założyciele ze śmiechem. Największym hitem okazały się jednak buty inspirowane… węgierskim obuwiem wojskowym! Dzięki nim firma rozpostarła skrzydła i stała się sukcesem. Dziś El Ganso (nazwa oznacza gęś, którą widać też w logo) ma 160 sklepów na całym świecie i planuje otwarcie kolejnych. Dla założycieli marki to jednak za mało. Dlatego postanowili stworzyć perfumy, jako uzupełnienie kolekcji. Dziś są już dostępne w Polsce. Znajdziecie je w drogeriach Hebe.

El Ganso Tartan to zapachy dla niej i dla niego. Brytyjski styl jest częścią kreacji El Ganso i jest tutaj bardziej niż kiedykolwiek wyrażany poprzez szkocką kratę. Kolorowy i zabawny duch „Ganso” jest wpleciony w tę nieograniczoną tkaninę, w której kolory łączą się i łączą, tworząc wiele szachownic. Rezultatem jest ciepły i świąteczny nastrój. Mamy magiczną chwilę! Ta esencja jest tak wykwintna i wygodna jak najlepsza sukienka w kratę. Zapachowa kreacja dla niej oparta na akordzie wełny i serca z drzewa sandałowego i paczuli, z nutą malin, płatków róż i różowego pieprzu. W buteleczce dla niego zabawę rozpoczynają soczyste i pikantne nuty jabłka i mandarynki połączone z kardamonem i jałowcem. Nuty tymianku i geranium łączą się, pulsując w rytmie drzewa sandałowego. W tle paczula wraz z wanilią i fasolą tonka ustępują akordowi wełny, który dzieli z La Vie en Tartan, ale tutaj w bardziej bursztynowy sposób. 

Obsession