Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
15 kwi

Molton Brown – brytyjscy twórcy zapachów

Molton Brown to brytyjscy twórcy zapachów, którzy wzmacniają zmysły charakterystyczną kolekcją wód perfumowanych, toaletowych oraz linią pielęgnacji ciała. Kosmetyki zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, są nietestowane na zwierzętach i z wegetariańską formułą. Każdy produkt ucieleśnia pasję do jakości, indywidualności i ciągłej podróży w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Założony na South Molton Street w Londynie w 1971 roku, Molton Brown jest ikoną wyjątkowego, brytyjskiego stylu. Oferta Molton Brown obejmuje kolekcję wód perfumowanych i toaletowych, kolekcje Ciało, Włosy i Dom w kilkunastu wyjątkowych kompozycjach zapachowych. W każdej wariacji olfaktorycznej, oprócz wody perfumowanej i toaletowej, dostępne są różne produkty, takie jak balsam do ciała, żel do kąpieli i pod prysznic, mydło do rąk w płynie, balsam do rąk i inne.

Marka stworzyła wody toaletowe z tymi samymi nutami zapachowymi, co jej najpopularniejsze kolekcje Kąpiel, Ciało, Dłonie i Dom. Dzięki stężeniu olejku między 8-10% są one delikatniejsze niż nasza woda perfumowana.
 
Z wyższym stężeniem olejku 20%, wody perfumowane to długotrwały sposób na doświadczanie najczystszego zapachu. Mają też dodatkowy, wybrany przez perfumiarzy „akord podpisu” który ma kontrastować, uzupełniać lub wzbogacać oryginalną wodę toaletową.

Zaprojektowana przez znanego projektanta luksusowych opakowań, Vincenta Villegera, kolekcja to kultowe, współczesne podejście do dziedzictwa lat 70. Każdy detal i kolorystyka to oda do korzeni, od oryginalnych korków z żywicy po wytłoczenia, opakowania nadające się do recyklingu. Wody perfumowane i toaletowe oraz produkty do kąpieli, kolekcje ciało, włosy i dom są tworzone w Anglii od pierwszego dnia. Marka pozyskuje tylko najlepsze składniki w wyjątkowych stężeniach zapachowych. Jakość Molton Brown została wyróżniona Królewską Gwarancją od Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. 

Owocowy, pikantny i ziemisty – Re-charge Black Pepper to kultowy zapach o bogatych nutach korzennych, podkreślonych delikatnymi niuansami bergamotki, które zostały wzbogacone o sygnaturę zapachową ziela angielskiego. 

Ten zapach jest jedyny w swoim rodzaju. Jest niesamowicie mroczny, ciężki, ale seksowny i w jakiś sposób niepokojący. Na moim partnerze pachnie niesamowicie, jego skóra wydobywa z tego zapachu słodkość. Jest bardzo trwały i ma olbrzymią projekcję. To zapach dla odważnych, niezależnych i tajemniczych mężczyzn. Zapach jest bardzo trwały. Z czasem zostaje przytulony do skóry trzymając ją w równych objęciach.

Re-charge Black Pepper zapakowany jest w prześliczny flakon. Czarny kubik z ciemno brązowym, okrągłym zamknięciem. Piękno i prostota. Bez przerostu formy nad treścią. Piękny flakon.

Obsession