Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 kwi

Zadig&Voltaire This is! Undressed

Odniesienia do mody są nie do pomylenia nawet na pierwszy rzut oka. W końcu This is! Undressed bezpośrednio czerpie inspirację z projektów dyrektor artystycznej Cecilii Bönström. Duża biała etykieta na butelkach i opakowaniach jest taka sama, jak metki na kultowych produktach z linii modowej Zadig&Voltaire. Charakterystyczne skrzydła marki są wytłoczone w szkle. I ostatni: manifest kampanii. Wytłoczony na opakowaniu nawiązuje do haseł widniejących na koszulach ze stójką Zadig&Voltaire.

„Chciałam zachować flakon tak czysty, jak to tylko możliwe, jednocześnie szanując tożsamość moich męskich i damskich kolekcji. Etykieta na butelce jest inspirowana metką na męskich marynarkach. Skrzydła są teraz na każdym ubraniu, nie tylko na naszych dodatkach. Trzymanie tego flakonu przenosi nas do świata Zadig&Voltaire. Nie potrzeba więcej”. – Cecilia Bönström, dyrektor artystyczny.

Aż do ostatniego tchnienia: Sztuka jest prawdą. Minimalistyczny i graficzny projekt butelek czerpie inspirację ze sztuki współczesnej. Tutaj pęknięte krawędzie flakonów This is! przybierają nową formę, aby naśladować poszukiwanie się dwóch ust, delikatnie ocierających się o siebie, tęskniących za kontaktem skóra do skóry. Zawarty w nim zmysłowy, półprzezroczysty zapach natychmiast przywołuje wrażenie nagiej skóry, zgodnie z kolorami: pastelowy róż dla niej i jasny brąz dla niego. Nieodparta modowa deklaracja.

Radośnie uzależniający, zmysłowy zapach słonej skóry zapewnia trwały tren zapachowy. Tutaj perfumy są dla skóry tym, czym ubrania dla ciała – zmysłową wymianą między nimi a ciałem. Zaskakujący spokój po ognistej burzy nieprzewidywalnego spotkania.

This is Her! Undressed to wibrujący, drzewno-kwiatowy, stworzony przez Sidonie Lancesseur

Ten kojący zapach oddaje zapach słonej skóry rozgrzanej słońcem. Chwila poza czasem. Idealnie odmierzona. Jak shot zrobiony ze słońca. Nuty otwarcia w postaci kwiatu pomarańczy i imbiru łączą się, by emanować płonącym białym światłem. Z tego punktu kulminacyjnego rozpościera się serce stworzone z otulających nut ylang-ylang, które przejmuje kontrolę i napełnia ciepłem. Wreszcie baza ze zmysłowego piżma i intensywnego drzewa sandałowego dopełniają ten zapach nagiej skóry, ukazujący dwa ciała przyciągane do siebie jak magnesy, nie mogące oderwać od siebie rąk przez całą noc.

“This is Her! Undressed to intymny, zmysłowy zapach nagiej skóry. Otulające intymne, perfumy dla prawdziwego wzmocnienia poczucia własnej wartości. Podkreślając skórę, nuty bazowe kompozycji obnażają kobietę pod spodem: wyzwoloną, silną i chętną do łamania zasad.” Sidonie Lancesseur, twórczyni This is Her! Undressed.

This is Him! Undressed to korzenno-drzewny zapach stworzony przez Nathalie Lorson

Ten orzeźwiający, elektryzujący zapach naśladuje wrażenie słonej skóry po morskiej kąpieli. Ekstrakt z grejpfruta otwiera kompozycję natychmiastowym wybuchem iskrzącej świeżości, wzmocnionej jedynie pikantną nutą różowego pieprzu, która następuje po nim. Następnie na pierwszy plan wysuwa się musujący kwiat pomarańczy, którego czyste, naturalne echo ujawnia zmysłowość bursztynu, tlącego się w sercu tej odurzającej, słonej mieszanki. Cielesne nuty piżma i intensywne drzewo sandałowe łączą się, tworząc gładkie, zaokrąglone akordy bazy.

“This is Him! Undressed to hedonistyczny zapach dla tych, którzy kochają zapach nagiej skóry, dla tych, którzy chcą zaznaczyć swoją obecność drzewnym, bursztynowym aromatem. Ale to także zapach dla szukających nowych doznań, którym szczególnie spodoba się jego wersja na słonej skórze. Nuty mineralne zostały podkreślone przez dodatek mchu dębowego, składnika dla wymagających miłośników perfum.” Nathalie Lorson, twórczyni This is Him! Undressed.

Obsession