Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
8 paź

Burberry Goddess – nowa wyjątkowa, kompozycja gourmand

Burberry Goddess to nowa wyjątkowa, aromatyczna kompozycja gourmand dla kobiet oparta na trzech rodzajach wanilii. W nucie głowy znajduje się napar waniliowy z drzewnymi tonami, w sercu waniliowy kawior o bogatej słodyczy, a w bazie absolut wanilii wzbogacony świetlistą lawendą, ziemistymi nutami kakao i korzeniem imbiru. Ta zmysłowa kompozycja jest wegańska, a wanilia w niej użyta pochodzi z Madagaskaru i została pozyskana w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Zapach ten zamknięto w eleganckim kwadratowym flakonie przeznaczonym do wielokrotnego napełniania. Gabardynowe beżowo-złote opakowanie ozdobione medalionem nawiązuje do bogatego dziedzictwa marki.

Wyjątkowy aromatyczny zapach gourmand oparty na trzech rodzajach wanilii. Zbierane ręcznie strąki wanilii suszy się na słońcu od pięciu do siedmiu tygodni, a następnie przechowuje w drewnianych skrzyniach, aby mogły dojrzeć i rozwinąć swój charakterystyczny słodki aromat.

Moim pierwotnym celem było użycie w Burberry Goddess wanilii w wersji rozszerzonej w stosunku do zwykle stosowanej, aby zapewnić bogate doznania olfaktoryczne całkiem nowego rodzaju. Dlatego wykorzystałam trzy różne rodzaje ekstrakcji wanilii. Pierwszy z nich to infuzja wanilii, który pozwala uzyskać najbardziej promienną, drzewną wanilię. Następnie Firgood™, znany również jako kawior waniliowy, użyty w zapachu po raz pierwszy. Ten innowacyjny nowy składnik dodaje kompozycji słodkiego, bogatego i zwierzęcego aromatu. Wreszcie absolut wanilii – ciemniejszy i bogatszy – wzmacnia zapach o tajemniczy, mleczny akcent.” – Amandine Clerc Marie

Podczas procesu tworzenia idealnego akordu waniliowego drogocenna wanilia otulona została nutami jasnej esencji prowansalskiej lawendy Diva oraz ziemistymi nutami kakao i korzeni imbiru. W ten sposób można było osiągnąć aromatyczną równowagę poszczególnych rodzajów wanilii.

Zapach umieszczono w pierwszym flakonie marki Burberry, który można wielokrotnie napełniać. Opakowanie zewnętrzne z gabardyny nawiązuje do wieloletniego dziedzictwa marki Burberry, a flakon wzorowany na archiwalnych egzemplarzach zyskał nowoczesny akcent w postaci złotego medalionu.
Kolekcja

Zapach Burberry Goddess jest dostępny we flakonach o pojemnościach: 10 ml, 30 ml, 50 ml i 100 ml.
Kolekcję dopełniają: żel pod prysznic Burberry Goddess, mleczko do ciała i wymienny wkład do flakonu z zapachem (150 ml).

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Obsession