Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 maj

Maga Pixel FX od Orly czyli (multi wymiarowe) piaski po prostu

Moja miłość do piasków nie maleje wcale choć myślę sobie, że to już ostatnie sztuki które zasilą moje małe 😉 zbiory. Tym razem mamy do czynienia z kolekcją Mega Pixel FX od Orly. W jej składzie znajdziemy paletę sześciu kolorów: niebieski, różany, śliwkowy, srebrny, czarny i różowy, z czego ja  wybrałam sobie trzy ostatnie propozycje.
W przypadku pierwszej z nich sprawa była jasna. Uwielbiam wszelkie glitterowe srebro na paznokciach a ten tutaj egzemplarz na myśl przywodzi mój ulubiony Essie “Beyond CozyKLIK oraz piasek p2 “Strict” KLIK Wybór był więc oczywisty. Może pokuszę się o małe zestawienie?
 
Druga buteleczka to czarny top z upakowanymi równymi w kształcie i wielkości drobinami. Tego egzemplarza jestem ciekawa najbardziej.
Kolejna buteleczka to różowy  glitter (za piaskami w pełnym macie nie przepadam), który ma jak wersja srebrzysta pierdylion połyskujących drobinek czyli to co lubię najbardziej.

Jestem bardzo ciekawa czy sprawdzą się tak dobrze (a może lepiej?) od moich uplasowanych póki co na pierwszym miejscu piasków od p2.  Konkurencja jest silna, do boju!

Obsession