Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
30 cze

Lakiery z Netto

Spieszę donieść, że wczoraj na jednym z blogów ujrzałam  piękne lakiery, przy okazji pobytu w okolicach sklepu Netto, bo to w nich znajdziecie właśnie te emalie, zakupiłam 3 butelki w cenie 2.99PLN/sztukę, pomalowałam i przepadłam. Co prawda wybór kolorów jest mocno okrojony*, co by nie powiedzieć żaden, ale trzy pastele które udało mi się wygrzebać ze sklepowego koszyka, w którym było dosłownie wszystko co mniej więcej pasowało do kategorii “kosmetyki kolorowe”, bardzo przypadły mi do gustu.  Parametry? 12mililitrów lakieru zamknięto w szklaną buteleczkę z idealnie rozprowadzającym emalię pędzelkiem, ani za grubym ani za cienkim. Sama konsystencja jest dość lejąca ale nie rozlewa się poza obszar płytki, bardzo łatwo się nią maluje i mimo pozostawienia gdzieniegdzie smugi po pierwszej warstwie, drugie pociągnięcie niweluje te niedogodności czego efektem jest piękne i równomierne pokrycie paznokci.Schnięcie przyzwoite co by nie powiedzieć bardzo dobre.
W moje ręce trafiły trzy dość mocno rozbielone pastele (od lewej): róż z numerem 11, morela z numerem 10 oraz coś pomiędzy dwoma wcześniejszymi z numerkiem 14.
Poniżej 2 warstwy każdego koloru.
Myślę, że lakiery są warte uwagi tak więc jeśli w Waszej okolicy znajduje się sklep sieci Netto pamiętajcie o nich 😉

Na stronie producenta (edittcosmetics) są w tej serii 24 kolory, w kompletnie innej kolorystyce i z kompletnie innymi numerkami.

Obsession