Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
8 wrz

Benefit Cosmetics – „The Smile Tour”

Zdjęć i wrażeń z czwartkowego spotkania Benefit, które uroczyście otworzyło edycję specjalnego ogólnoeuropejskiego projektu firmy Benefit Cosmetics – „The Smile Tour”, jest wiele i postaram się dziś Wam to wszystko pokazać. O co chodzi i jaki jest cel akcji? Celem projektu jest wywołanie uśmiechu na twarzach Polek, który zgodnie z filozofią firmy jest najlepszym kosmetykiem!
“The Smile Tour” to wydarzenie, które ma pomóc zapomnieć o końcu wakacji i nadchodzącej jesieni poprzez wspólną zabawę z marką Benefit Cosmetics i tancerzami w różowym, piętrowym autobusie. Autobus wyruszy w trasę 13 września w Warszawie spod Centrum Handlowego Arkadia i będzie przemieszczał się, robiąc przystanki w kluczowych punktach miasta. Podczas postojów tancerze będą zapraszać przechodniów do „benefitowego” piętrowego autobusu. W autobusie będzie można nie tylko potańczyć przy muzyce DJ’a, ale również przez chwilę dać się ponieść wodzy fantazji, poskakać z różowymi pomponami, założyć różowe okulary i posiedzieć w specjalnym różowym barze. Hostessy będą wręczać ulotki uprawniające do zniżek podczas zakupów produktów Benefit Cosmetics oraz zapraszać na bezpłatne makijaże do perfumerii Sephora. Wszystko to w otoczeniu unoszących się nad głowami benefitowych pasażerów różowych baniek mydlanych i akrobacji szczudlarza.
Autobus będzie poruszał się po stolicy przez dwa dni (13 i 14 września). Kolejne miasta które odwiedzi różowe Tour to Łódź (15 i 16 września) i Poznań (18 i 19 września). Trasa którą przemierzy autobus utworzy na mapie Polski wielki uśmiech.

W ramach spotkania, wraz z innymi blogerkami, miałam okazję przemierzać ulice Warszawy Benebusem. Uśmiechów było co nie miara, zwłaszcza że za pasażera miałam Maxineczkę, a ta jak wiadomo uśmiech na twarzy ma zawsze 🙂 Poniżej kilka zdjęć autorstwa Marty (MakeUpHolic, dziękuję :*)

[lol]
Przy okazji pokażę kilka nowości, które wyszperałam z torby wskazanej na zdjęciach wyżej 😀 Te nowości to piękny róż Rockateur, żel do stylizacji brwi Gimme brow brow-volumizing fiber gel, pomadka hydra-smooth lip color oraz primer stay flawless.

Zacznijmy od najciekawsze części, tej która cieszy me oko najbardziej…

i próbki…

Nie będzie specjalnym odkryciem, że pierwsze czego należy się spodziewać to recenzja różu, jak na różomaniaczkę przystało :] Spodziewajcie się więc niebawem obszernego postu na ten temat.
Obsession