Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 wrz

Konkurs! wygraj kurację Magic Foot Peel

Kochani! Kontynuując temat sexi stóp mam dla Was szybki konkurs, w którym do zgarnięcie jest jeden zestaw kuracji
Magic Foot Peel
Uczestnicy mają za zadanie zaproponować inną nazwę dla sexownych stóp
(podać swoją krótką interpretację; im zabawniej i oryginalniej tym lepiej, niechaj fantazja Was poniesie)

Odpowiedzi proszę pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką do 
 30 września 2013 r., godz. 20.00 
W komentarzu należy podać również adres email do kontaktu.

 REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizowany jest przez serwis obsessionblog.pl. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowi jedna kuracja Magic Foot Peel  o wartości 99PLN. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Uczestnicy mają za zadanie zaproponować alternatywną nazwę dla nazwy sexowne stopy, a swoją odpowiedź pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również adres email.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 30 września 2013 r., godz. 20.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybiorę jednego zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone 1 października 2013r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za moim pośrednictwem  w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (28.09.2013r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

ZAPRASZAM 🙂

edit. Zwycięscą jest apetytnastyl.blog@gmail.com

GRATULUJĘ 🙂

Obsession