Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
9 sty

Konkurs! wygraj kosmetyki Phenomé

Nie cichną echa poprzedniego konkursu a już dziś startujemy z kolejnym, tym razem główne skrzypce gra moja ulubiona naturalna marka, czyli Phenomé. Na blogu  niejednokrotnie pojawiały się posty pełne pochwał dla produktów z tym logo. Mam nadzieję, że trzy osoby które zostaną wyłonione za tydzień jako zwycięscy, będą mogły sprawdzić na własnej skórze jak wspaniałe propozycje serwuje ta firma. Do wygrania są bowiem trzy zestawy produktów do pielęgnacji ciała Phenomé, każdy o wartości około 200zł.
Wszystko co trzeba zrobić to być obserwatorem mojego bloga, zostawić komentarz pod postem z adresem mejlowym i jednym lub dwoma słowami, które Twoim zdaniem najtrafniej definiują markę i jej filozofię (np. Phenomé=natura, Phenomé=dar natury, Phenomé=wartości itp.)
Proszę o pozostawienie komentarzy pod wpisem według poniższego wzoru:
1. Nick lub imię i nazwisko pod którym obserwuję Obsession blog:
2. Adres email:
3. Phenomé=…………………..[jedno lub dwa słowa]
Konkurs trwać będzie od dziś, tj. 9 stycznia 2014 roku i zakończy się  16 stycznia 2014 roku (godz. 16.00).
Zapraszam 🙂
REGULAMIN KONKURSU
1. Rozdanie jest organizowane przez serwis obsessionblog.pl wraz z firmą Phenomé. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest firma Phenome. Nagrody stanowią 3 zestawy kosmetyczne marki Phenome o warości około 200zł kazdy. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników mojego bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie napisać komentarz, w którym opiszą  jednym lub dwoma słowami, które ich zdaniem najtrafniej definiują markę i jej filozofię (np. Phenome=natura, Phenome=wartości itp.),  a swoją odpowiedź pozostawią w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również adres email i nick lub imię i nazwisko pod którym obserwujesz Obsession blog.
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr.133 poz. 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 16 stycznia 2014 r., godz. 16.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybiorę 3 zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone do 17 stycznia 2014 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem firmy Phenome. Na dane adresowe do wysyłki nagród czekam 7 dni od zakończenia konkursu.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 2009 nr 201 poz. 1540 z późn. zm.).
9. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
Obsession