Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 lut

Benefit/ Róż w sztyfcie “Fine One One”

Zimową porą (jaka by ona łagodna nie była) troszkę spuściłam z tonu jeśli chodzi o używanie matujących i wszelkich sypkich formuł (ukochane minerałki muszą poczekać do wiosny). Otworzyłam się natomiast na formę o konsystencji musu oraz kremu. Z tego też powodu jakiś czas temu wypuściłam na światło dzienne i na moje policzki wiosenną (AD 2013) odsłonę różo-rozświetlacza od Benefit o nazwie  Fine One One, który występuje w sztyfcie.

W imitującym metal, pięknym opakowaniu w kolorze rosegold umieszczono 8 gram trzykolorowego sztyftu. Jeden z pasków w kolorze szampańskiego złota pełni rolę rozświetlacza, dwa pozostałe: koral i róż – rozświetlacza i różu dodającego świeżości na buzi.

Za pomocą umieszczonego u dołu opakowania przekrętła wydobywamy sztyft na zewnątrz. On  sam jest z rodzaju miękkich, pod wpływem ciepła naszej skóry i potarcia na policzkach pozostawia lekką smugę trzech kolorów, które po zmieszaniu pozostawiają efekt zdrowej i rozświetlonej cery. Kolor jest niezwykle subtelny dlatego na poniższych zdjęciach pokazałam jaki rezultat otrzymamy po naniesieniu jednej warstwy a następnie po dodaniu jeszcze jednego pociągnięcia.
[przed roztarciem]
 [po lewej: dwie roztarte warstwy, po prawej jedna]
Generalnie praca z Fine One One jest niezwykle przyjemna i szybka. Nie ma, po prostu nie ma możliwości by zrobić sobie tym produktem plamy czy inne kuku. Wystarczy tu bowiem jeden ruch sztyftem i potem kilka kolistych palcami (przypuszczam, że w celu roztarcia można z powodzeniem użyć pędzelka, choć mi w zupełności wystarcza roztarcie opuszkami). Efekt mnie zachwyca i na poranny makijaż, na który zazwyczaj nie ma czasu, jest idealny. Dodatkowo promienność i świeżość zachowana jest przez cały dzień. Produkt można zakupić w drogerii Sephora, która ma wyłączność na markę Benefit. Cena Fine One One to 139złotych. Na szczęście produkt jest niezwykle wydajny.
Na buzi prócz rzeczonego mam:
podkład Under20 w kolorze 02
wygładzająco-rozświetlający korektor Yves Rocher 02
brwi – paletka Essence
cień MAC z paletki Smoked Cocoa Eyeshadow
tusz Yves Rocher Better than false lashes Ultra black
błyszczyk Essence 01 Me&My icecream
Obsession